+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Letní festivaly

Klíčová slova: hudba, festivaly, prázdniny

E-mail: katalog@teenageriot.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2011

Popis: Kam vyrazit v letních měsících za muzikou a zábavou? Nechte se inspirovat přehledným seznamem hudebních festivalů nejen z tuzemska, ale také sousedních zemí. Rock, pop, folk, punk, metal, reggae, etno, dance...

Web: www.letni-festivaly.eu

Další související informace

bratři Vidrnové UNIGENA

Hudba, svatba, večírek, oslava – Hudební produkce na Vaší svatbu, narozeninovou oslavu či firemní večírek. Hudba všech žánrů, rozumná cena. Přestože hrajeme ve dvou, uslyšíte nás hrát nejen na klávesy a kytaru, ale také na trubku, saxofon a klarinet.

hudební nástroje

hudební, nástroje, hudba, bicí, strunne, dechove, – hudebninastroje.e-blog.cz je web o zařízeních k vydávání tónů a zvuků používaných v hudbě. Popisuje základní členění hudebních nástrojů a jejich bližší popis. Na stránkách se setkáte s informacemi o bicích, strunných či dechovích nástrojích.

Jirkův blog

Jirka, blog, internet, hudba, film – Vítejte na mém blogu, píši hlavně o hudbě, filmu a internetu. Taky se na mém blogu objevují příběhy a poezie kterou píšu tak pro legraci. Každý čtenář nebo blog na spřátelení se hodí. Tak neáhejte a račte vstoupit.

Načítání trvalo 2.1779 sekund.