+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Levné dárky, gadgets

Klíčová slova: dárky, hračky, gadgets, plyšoví mikrobi, levné

E-mail: bzirsky@framework.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ??jna 2010

Popis: Dopřejte si krásné a přitom levné dárky, které určitě potěší každého. Plyšoví mikrobi, usb hračky do počítačů. Levné dárky, gadgets, plyšoví mikrobi, levné hračky. Dopřejte si krásné a přitom levné dárky, které určitě potěší každého. Plyšoví mikrobi, usb hračky do počítačů. Levné dárky, gadgets, plyšoví mikrobi, levné hračky.

Web: www.levne-hracky.eu

Další související informace

Skluzavky a klouzačky

skluzavka, klouzačka, hračky, hry, děti, zahrada – Skluzavka bezesporu patří na každé dětské hřiště a klouzání na skluzavce patří mezi oblíbené dětské hry na zahradě i na hřišti. Děti potřebují pohyb a dětská klouzačka bývá jedna z prvních velkých hraček, které se na zahradu pořizují. Dětské skluzavky se odlišují věkem dětí, pro které jsou určeny, i konstrukcí a materiálem. Některé lze i snadno skládat, přenášet a používat i doma v dětském pokoji. Někdy zase bývají vybaveny vodními tryskami, ke kterým se v parném létě může připojit zahradní hadice a vznikne tak vodní skluzavka. Na trhu jsou dětské skluzavky plastové i klouzačky s kovovou či dřevěnou konstrukcí, rovné, zvlněné i zakroucené. Nabídka dětských skluzavek na trhu je opravdu široká. Stránky Skluzavky a klouzačky stručně a přehledně informují o současné nabídce skluzavek, jejich typech, značkách a zkušenostech zákazníků. V přehledu nechybí známé značky Little Tikes, Smoby, Grand Soleil nebo Jungle Gym, ale jsou tam i skluzavky méně známých výrobců, od jednoduchých klouzaček až po velké kombinované sestavy pro dětská zahradní hřiště.

Živé panenky

živé panenky, hračky – Přeje si Vaše dítě panenku, ale ne ledajakou? Rádo by si hrálo s takovou, která vypadá jako skutečné miminko? Potěšte jej dárkem, při kterém mu srdíčko zaplesá štěstím. Živé panenky jsou zde pro to, aby vytvářely radost ze hry.

Panenky Monster High

panenky, monster high, hračky – Hledáte ideální dárek pro svou dceru či vnučku? Panenky Monster High získaly na oblíbenosti u dívek po celém světě. A proč? Protože jsou stejně ztřeštěné jako ony a stále vyhledávají nová dobrodružství. Udělejte svým dětem radost panenkami Monster High.

Načítání trvalo 0.0808 sekund.