+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Librivox

Klíčová slova: zvuková kniha, mp3, online, stream, poslech, audio

E-mail: davruz@iol.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. b?ezna 2009

Popis: Librivox je projekt posluchačů mluveného slova, namlouvání zvukových knih pro nevidomé. Projekt je dobrovolný, neziskový a snaží se čerpat z veřejných zdrojů. Možnost poslechu přímo z webového rozhraní nebo stažení do počítače. Staň se i ty členem našeho týmu.

Web: librivox.cz

Další související informace

Videa online

videa online, vyhledávání videa, youtube – Web na kterém naleznete videa online a hlavně zdarma s možností vyhledávání a soutěží o zajímavé věci. Například iPhone 3G a proto neváhejte a navštivze naše unikátní webové stránky s pravidelnou aktualizací!

Výměna manželek 2009

výměna manželek 2009, cz, nova, online, archiv – Stránky o pořadu Výměna manželek 2009 vysílaném na televizi Nova. Jedná se o výměnu manželek ve dvou rodinách na deset dní. U nás můžete zhlédnou jednotlivé epizody online, stáhnout si pozadí na váš počítač anebo jen o pořadu diskutovat.

MP3 ke stažení zdarma

mp3, zdarma, stahnout – Česká i zahraniční hudba ihned a to zcela zdarma ke stažení. Česká i zahraniční hudba ihned a to zcela zdarma ke stažení. Česká i zahraniční hudba ihned a to zcela zdarma ke stažení. Česká i zahraniční hudba ihned a to zcela zdarma ke stažení. Česká i zahraniční hudba ihned a to zcela zdarma ke stažení.

Načítání trvalo 0.0599 sekund.