+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LIGHTMOTIF - Párty kapela

Klíčová slova: párty kapela živá hudba cover svatba večírek raut

E-mail: petr-zatloukal@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2010

Popis: Lightmotif je dynamická kapela z Prahy složená z mladých profesionálních muzikantů, která si zakládá na kvalitní interpretaci převzatých skladeb populárních a respektovaných interpretů z různých časových období se zaměřením na styly pop, rock a funky, což lze shrnout označením párty kapela. Snažíme se hrát tak, aby Vás naše energie a spontánnost zcela pohltily, abyste se cítili na Vašem večírku, svatbě, rautu či jiné párty jako na koncertě Vašich oblíbených hvězd. Hrajeme především proto, že nás to baví!!

Web: www.lightmotif.cz

Další související informace

Free-Music - Ráj MP3

mp3 music hudba mp2 mp4 poslech zadarmo zdarma – Free-music, přes 50 000 mp3 zdarma ke stažení rozdělených podle žánrů. Poslech, přehrávání. MP3 od známých autorů jako Landa, Kryl, Kryštof a mnohem více. Ráj MP3 pro všechny fanoušky hudby, mp3 a klidně i videí.

Digital Jukebox Hire

digital jukebox, digital jukebox hire, party music – FunkyDiva Music UK Ltd je společnost, která poskytuje pronájem digitálních jukeboxů. Využít digital jukebox hire můžou lidé z UK. Digital jukeboxs jsou ideální pro pořádání párty, svateb a pracovních večírků. Pronájem digitálních jukeboxů mohou využít jednotlivci i společnosti. Digital Jukebox Hire bude brzy expandovat i za hranice UK.

Stardust band - jazzband,

svatební hudba, hudba na svatbu, živá hudba, jazz – Stardust band je jazzová kapela, která byla založena roku 2011. Hrajeme na narozeninových oslavách, firemních večírcích, na svatbách či vernisážích. K našemu repertoáru patří jazzové standarty, ale i třeba české písničky ze šedesátých let.

Načítání trvalo 0.0798 sekund.