+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LIGHTMOTIF - Párty kapela

Klíčová slova: párty kapela živá hudba cover svatba večírek raut

E-mail: petr-zatloukal@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2010

Popis: Lightmotif je dynamická kapela z Prahy složená z mladých profesionálních muzikantů, která si zakládá na kvalitní interpretaci převzatých skladeb populárních a respektovaných interpretů z různých časových období se zaměřením na styly pop, rock a funky, což lze shrnout označením párty kapela. Snažíme se hrát tak, aby Vás naše energie a spontánnost zcela pohltily, abyste se cítili na Vašem večírku, svatbě, rautu či jiné párty jako na koncertě Vašich oblíbených hvězd. Hrajeme především proto, že nás to baví!!

Web: www.lightmotif.cz

Další související informace

RedX.cz- komerční, party,

party stany, komerční stany, půjčovna stanů, nůžko – Prodej kvalitních nůžkových a party stanů, rozkládací nábytek, široká nabídka příslušenství, možnost reklamního potisku a kompletní sortiment náhradních dílů. Použití – zahradní stany, markýzy, prodejní stánky, catering… Provozujeme půjčovnu stanů.

Redx-stany.cz : stany

party stany, zahradní stany, nůžkové stany, altány – Prodej kvalitních nůžkových a party stanů, rozkládací nábytek, altány a široká nabídka příslušenství, možnost reklamního potisku a kompletní sortiment náhradních dílů. Použití – zahradní stany, prodejní stánky, catering… Provozujeme půjčovnu stanů.

Načítání trvalo 3.9594 sekund.