+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lordi

Klíčová slova: Lordi, hardrock, rock, masky, monstra

E-mail: registrace@klamy.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2011

Popis: Stránky o finské kapele Lordi. Tato hudební Hard rocková skupina se vyznačuje vystupováním v maskách monster. Skupina Lordi byla založena v roce 1996 hlavním zpěvákem, autorem písní a tvůrcem kostýmů, kterému nikdo neřekne jinak než jeho uměleckým jménem Mr. Lordi. Celá skupina nosí šílené někdy až hrůzostrašné masky, pod kterými skrývají pravou identitu.

Web: www.lordi.cz

Další související informace

Rockový magazín Rockem.cz

rocková hudba, rock, rock n roll, metal, hard rock – Recenze, reportáže, novinky nebo profily hvězd nejen to je rockem.cz. Rockový magazín poskytuje zázemí pro dostatečné nabírání informací ze světa rockové i metalové hudby. Milovníci festivalů se kouknou na kalendář a nic neunikne.

Idiot Princip

idiotprincip, hudební skupina, rock, punk – Hudební skupina z Českých Budějovic hrající rock s prvky dalších stylů a zpívající vlastní originální české texty. Na stránkách naleznete termíny aktuálních i odehraných koncertů, fotky, videoklipy a e-shop, kde je možné objednat placky, CDs a další merchandise kapely.

Metalglobe.cz - databáze

Metal, Rock, Koncerty, Cd, Alba, Skupiny, Tvůrci – METALGLOBE.cz se věnuje hudebnímu stylu, který je neodmyslitelnou součástí života statisíců fandů po celém světě již několik desítek let. My Češi máme Metal v krvi. Téměř dvě desetiletí je součástí i mého každodenního života. Rád o něm mluvím a poslouchám názory ostatních. To byl důvod ke vzniku této stránky a je stálou motivací k nepřetržitému rozšiřování informací, které tady můžeš najít. METALGLOBE.cz ... z lásky k metalu!

Načítání trvalo 0.0918 sekund.