+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lukášovy fotky papírových

Klíčová slova: Vystřihovánky, Lukáš, papírové modely, lepení

E-mail: kozak.tonda@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. listopadu 2010

Popis: Na tomto webu naleznete sbírku mnoha fotografií papírových modelů, které ve svém volném čase lepí Lukáš Kozák. Lukáš se již mnoho let zabívá lepením papírových modelů. Zde můžete najít nafotografované jednotlivé kroky sestavování papírových vystřihovánek.

Web: lk.jenikkozak.cz

Další související informace

Pavel Platil animation

3D animace, 3D modely, tvorba flash, mobilní aplik – Studio 3D počítačové animace, grafické studio, výroba 3D animací a 3D modelů, interaktivní tvorba ve Flash, Flash programování, výroba internetových her, facebook aplikace a propagační hry, mobilní aplikace pro Android a iPhone.

Aeronics

modely, akrobatické modely, modely letadel, aeroni – Na stránkách našeho internetového obchodu najdete nabídku ARF stavebnic RC modelů akrobatických letadel, benzínových spalovacích motorů, serv a dalšího příslušenství. Aeronics je mladá, dynamická, rozvíjející se rodinná firma. Důsledně dbáme na kvalitu nabízených produktů, na veškeré zboží se vztahuje 24 měsíční záruka. Na u nás zakoupené spalovací motory JCEngine poskytujeme záruční i pozáruční servis, včetně dodávky náhradních dílů. Pokud se rozhodnete pro nákup v našem internetovém obchodu, pevně věříme že nebudete zklamáni! V opačném případě máte právo zboží do 14 dnů vrátit bez udání důvodu.

Načítání trvalo 0.0614 sekund.