+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Luštěla

Klíčová slova: luštěla,hudba,hudební skupina

E-mail: incen@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?nora 2010

Popis: Luštěla je nová česká popová skupina. Luštělu tvoří tři náctileté holky, které jsou teprve žákyněmi základní školy - Lucky, štěpa a Lary. O holkách z Luštěly začíná být v poslední době dost slyšet, pokud se tedy chcete dozvědět o nich víc, navštivte náš web.

Web: www.lustela.cz

Další související informace

XwarCentral

hry zábava,software,hudba,filmy, – hry zábava,software,hudba,filmy,download,share rapid,rapidshare,hellshare,chat,pokec,komunita,games,movie,xxx,warez,online hry ,upload,sutaze,fotky,divx, dvd, avi,mp3,všetko čo potrebujete nájdete na xwarcentral.com

skupina Roxette Revival

Hudobná,skupina,Roxette,Revival,live music,hudba – Hudobná skupina Roxette Revival. Hudobná skupina Roxette Revival s bohatými skúsenosťami, pestrým repertoárom a profesionálnym vybavením. Živá hudba na Váš firemný večierok, ples alebo narodeninovú oslavu.

Hudební skupina Spektra

svatba,ples,hudba,svatbu,karaoke,kapela, skupina – Ostravská hudební skupina SPEKTRA zajišťuje živou hudbu na plesy, svatby, večírky, narozeniny, karnevaly apod. Hrají veškerý český i zahraniční repertoár a spousty žánrů jako rock, pop, country, disco a další od 70. let až po současné hity. Špičková profesionální aparatura, světelné efekty, 100% spolehlivost a zodpovědný přístup samozřejmostí.

Načítání trvalo 0.2606 sekund.