+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mafiani.com - Staň se maf

Klíčová slova: hra, rpg, zabava, mafia, gang, gauner, boss, zabij

E-mail: tino.pollak@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 15. prosince 2011

Popis: Otestujte si Váš důvtip proti mnoho dalším hráčům v komplexní a velmi návykové Mafia hře. Vaším cílem je se stát tím nejlepším mafiánem na celém světě. Obchodem s drogami a zabíjením spolumafiánů se můžete stát tím nejbohatším hráčem ze všech. Pořád nejste přesvědčený? Podívejte se na screenshoty nalevo obrazovky.

Web: www.mafiani.com

Další související informace

BeeVenture.cz - RPG hry

RPG, RPG hry, adventury, adventure hry, emulační – BeeVenture.cz každý den přináší kvalitní online i offline RPG hry a adventury. Hry jsou přehledně rozděleny do mnoha kategorií. Hráči mohou vybírat mezi 2D adventurami, 3D adventurami, RPG hrami, útěkovkami, intuitivními hrami nebo emulačními hrami.

Online hry

online hry, online, hra, zábava, play, hrát, výběr – Stránky nabízející širokou škálu online her, online her všech druhů - sportovní, logické, pro 2 hráče, strategické, dětské a další. Online hry - obrovský výběr. Proto navštivte portál s obrovksým množstvám her.

Lageon.cz - online hra

online hra, online hry, online MNORPG, RPG, games – Lageon.cz je originální česká online strategická webová hra pro více hráčů. Tuto hru z žánru MNORPG můžete hrát naprosto bezplatně ve svém webovém prohlížeči. Online hra Lageon je RPG hra situovaná do prostředí starověku, kde bude vaším úkolem rozvíjet svou vesnici a svého hrdinu, kterému budete v bitvách a dobrodružných výpravách získávat zkušenost, slávu a přízeň bohů. Spojujte se do aliancí, intrikujte a dobývejte nová města v této jedinečné české online hře s unikátním herním systémem! Základní možnosti pro všechny hráče 1. 5 různých povolání 2. 200 úkolů pro hrdinu 3. každou 1h lze navštívit Labyrint, zde můžete najít poklady nebo bojovat s netvory 4. 4 produkční budovy, do 30. úrovně 5. 12 dalších budov 6. 14 druhů jednotek 7. 42 výzkumů v akademii 8. 26 modliteb v chrámu 9. 27 talismanů 10. 8 speciálních událostí 11. až 30 členů v Alianci 12. 30 měst Lageonu na pokoření (pro aliance) 13. 4 velké slavnosti za které dostanete celkem 60 diamantů 14. dalších 40 diamantů lze získat také za splnění úkolů 15. osobní pokladnice diamantů je společná pro všechny světy ve kterých má hráč účet 16. referenční link pro přivedení nových hráčů = dostanete až 30 diamantů

Načítání trvalo 0.0867 sekund.