+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Máme rádi Česko online

Klíčová slova: máme rádi česko,online,archiv,prima

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?nora 2014

Popis: S dvěma týmy celebrit se v zábavné show Máme rádi Česko můžeme nahlédnout do historie i přítomnosti Česka. Soutěžící musí poznávat významné lokace, filmové hlášky, hudební úryvky či jen odhadovat statistiky.

Web: mameradicesko.neprepinej.cz

Další související informace

Česko Slovensko má talent

československo má talent,online,prima – Nenechte si ujít soutěž plnou neuvěřitelných výkonů, jejímž jediným cílem je odhalit skrytý talent v každém z nás. Dokáže některý ze soutěžících dojmou diváky tolik jako Susan Boylová v originálním Britains got Talen.

Moje místo ke shlédnutí

moje místo,sociální show,online,prima,ke shlédnutí – Sehnat v dnešní době adekvátní zaměstnání není žádná legrace, a pravé proto nasadila prima do svého vysílání sociální reality show moje místo. Mnoho užitečných informací a rad pro osobní růst je možné sledovat i online.

Bydlení je hra online

bydlení je hra,online,archiv,česká televize – Tým bytových designérů se každý čtvrtek pouští do osvěty moderních trendů spojených s naším bydlením. Vše je pojato zábavnou formou plnou dobrých rad a tipů. Součástí pořadu je i inspirativní přeměna u samotných diváků.

Načítání trvalo 0.0646 sekund.