+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Najdi akci

Klíčová slova: akce, koncert, veletrh, výstava, divadlo, ples

Datum vloľení do katalogu: 10. ?nora 2009

Popis: Katalog veřejných akcí. Koncerty, festivaly, plesy, veletrhy, výstavy, divadla, akce pro děti, sportovní akce. Jednoduše vyhledáte co Vás zajímá. Nenuďte se doma. Zvolte si svůj kraj, typ akce a hned se dozvíte, co se kde koná.

Web: www.najdi-akci.cz

Další související informace

Agentura Koráb

divadlo pro děti, Brno, agentura, divadlo, zábava – Máme vlastní divadlo pro děti v Brně, poskytujeme pronájem techniky, technické zabezpečení a moderování akcí, pořádáme karnevaly pro děti, různé kulturní akce, hrajeme pohádky. Naším cílem je Vaše zábava!

Dlouhej flám

svatba, maturitni, ples, hudebni, produkce, kapela – Kapela a duo - živé hudební produkce a ozvučení pro velké i malé společenské akce, český i zahraniční repertoár, světla a zvuk, plesy, taneční zábavy, maturitní plesy, svatby, oslavy, firemní večírky a prezentace apod.

Taneční zábavy

muzika, hudba, skupina, zábava, koncert, tanec – Taneční zábavy, koncerty a akce. Seznam hudebních skupin měst a míst. Vše přehledně tříděno a vždy aktuální Koncerty kapel, jejich hodnocení a diskuze. Možnost přidání svých zábav a akcí a koncertů. Rockové akce a koncerty

Načítání trvalo 0.0854 sekund.