+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

RentFun.cz-Zábava pro Vás

Klíčová slova: Xbox pujcovna.

E-mail: it@cz.rentfun.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. z??? 2011

Popis: Zábava pro Vás! Největší půjčovna herních zařízení v ČR. Půjčovna Xbox 360, Kinect, karaoke, tanečních podložek DDR a jiných herních zařízení s doručením po ČR: 1 den - Brno, 1-2 pracovních dny - Praha, Ostrava a jiné města. Máte firemní večírek à la team building nebo narozeni a chcete, aby všichni dostali zábavu? Chcete nechat svých dětí domu zaneprázdněných o víkendu? RentFun.cz přinášel zábavu a radost na akcích, zorganizovaných v klubech, restauracích, hotelech, školách, školkách a dokonce na diabetické konference!

Web: www.rentfun.cz

Další související informace

To nejlepší místo pro nákup her

hry, konzole, Playstation 3, Xbox 360, Nintendo – MaxGamer shop nabízí hry konzole Playstation 3, Xbox 360, Nintendo Wii. Prodáváme jak hry úplně nové, originálně zabalené, tak i hry použité - ty jsou vždy v perfektním stavu a kompletním balení.

Prodej her na herní konzole

hry, hry na konzole, příslušenství, PC hry, xbox 3 – Eshop je zaměřen na prodej her na herní konzole a jejich příslušenství. Nabízíme hry na PC , xbox 360, Playstation 3, PlayStation 2, Sony PSP, Nintendo Wii, Nintendo DS.

Vše o Xbox One

Xbox One, Xbox One recenze – Vše o konzoli Xbox One. Recenze, kompletní seznam her, videa a kde koupit Xbox One nejlevněji. Xbox One je nová next gen konzole od společnosti Microsoft. Vyniká ovládání hlasem. Filmy, Skype, hry, to vše ovládané Vaším hlasem.

Načítání trvalo 0.0602 sekund.