+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

RentFun.cz-Zábava pro Vás

Klíčová slova: Xbox pujcovna.

E-mail: it@cz.rentfun.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. z??? 2011

Popis: Zábava pro Vás! Největší půjčovna herních zařízení v ČR. Půjčovna Xbox 360, Kinect, karaoke, tanečních podložek DDR a jiných herních zařízení s doručením po ČR: 1 den - Brno, 1-2 pracovních dny - Praha, Ostrava a jiné města. Máte firemní večírek à la team building nebo narozeni a chcete, aby všichni dostali zábavu? Chcete nechat svých dětí domu zaneprázdněných o víkendu? RentFun.cz přinášel zábavu a radost na akcích, zorganizovaných v klubech, restauracích, hotelech, školách, školkách a dokonce na diabetické konference!

Web: www.rentfun.cz

Další související informace

Hry na PC, PS2, PS3 , PSP

Pc hry, Playstation, PS2, PS3, PSP, Xbox Nintendo – Specializujeme se na prodej PC her a her na Playstation a další konzole. Nabízíme Vám herní tituly na platformy PC, PS2, PS3, PSP, Xbox 360, Nintendo DS a Nintendo Wii. Prodáváme také příslušenství nezbytné pro kvalitní herní zážitek, jako jsou klávesnice, myši, sluchátka, volanty, konzole, reproduktory a webkamery.

PS3 hry pro oblíbenou her

PC hry, PS3 hry, PS2 hry, PSP hry, Xbox 360 hry, N – Zájemci o PS3 hry budou potěšení rozsáhlou nabídkou našeho e-shopu, který se na zmiňovanou oblast dlouhodobě zaměřuje. Veškeré nabízené PS3 hry navíc disponují nízkou cenou, která potěší každého hráče.

XBox360hry.cz - vše o XBo

xbox 360, xbox360, xbox 360 hry, xbox 360 konzole, – XBox360.cz -Informace a články o XBox 360 konzoli,XBox 360 hry,XBox 360 herní doplňky,XBox 360 ovladače.Diskuze a recenze XBox 360,rady,otázky a odpovědi na XBox 360.Tipy kde koupit XBox 360.Celoroční soutěže o věcné ceny sponzorované Prodejher.cz

Načítání trvalo 0.0591 sekund.