+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

RentFun.cz-Zábava pro Vás

Klíčová slova: Xbox pujcovna.

E-mail: it@cz.rentfun.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. z??? 2011

Popis: Zábava pro Vás! Největší půjčovna herních zařízení v ČR. Půjčovna Xbox 360, Kinect, karaoke, tanečních podložek DDR a jiných herních zařízení s doručením po ČR: 1 den - Brno, 1-2 pracovních dny - Praha, Ostrava a jiné města. Máte firemní večírek à la team building nebo narozeni a chcete, aby všichni dostali zábavu? Chcete nechat svých dětí domu zaneprázdněných o víkendu? RentFun.cz přinášel zábavu a radost na akcích, zorganizovaných v klubech, restauracích, hotelech, školách, školkách a dokonce na diabetické konference!

Web: www.rentfun.cz

Další související informace

XBox 360 Arcade, Premium

xbox 360,xbox,360,arcade,premium,elite,hry – XBox 360 modely Arcade, Premium a Elite - to je herní konzole od firmy Microsoft. Základní informace o XBox 360 a jeho hrách. Samostatný článek na weblogu xbox360.nazisk.cz o hraní her na herní konzoli XBox 360.

Damnation,Xbox360,PS3, PC

PS3 hra Damnation, Xbox 360 hra Damnation, PC hra – Damnation je 3D person akce, která je určená hráčům, kteří mají v oblibě akční žánr hry, skloubený se sci-fi a western prostředím. Pokud Vám není prostředí divokého západu cizí určitě tuto hru vyzkoušejte. Hra nabídne propracovaný soubojový systém, otevřené prostředí, divokou akrobacii a navíc si každý z hráčů bude moc vybrat cestu, kterou půjde. Pokud se o hře chcete dozvědět více informací stahujte demo, wallpaper, patch , obrázky, češtinu či další z našich downloadů.

K 24 Prodej her a herních

K24, PC, Sony Playstation 1, 2, 3 , Xbox 360, Nint – K 24 - specializujeme se na prodej her na PC, Sony Playstation 1, 2, 3 , Xbox 360, Nintendo a Sony PSP. Dále u nás najdete herní konzole všech značek ale i kompletní nabídku počítačů a vše kolem nich.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.