+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Show Jana Krause online archiv

Klíčová slova: show Jana Krause,archiv,prima,online,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. kv?tna 2012

Popis: Jan Kraus každý pátek se svými hosty rozebírá aktuální dění ve společnosti. To barvitě podlazuje do ironického a humorného nadhledu. Jednotlivé rozhovory si lze krom televizní premiéry přehrát i online v archivu tv Prima.

Web: showjanakrause.southeast.cz

Další související informace

Partička online

partička,online,ke shlédnutí,prima – Na televizních obrazovkách se po velmi dlouhé době zase objevuje improvizační show. Tentokrát se do jejího dění zapojuje osvědčená komediální dvojice Michal Suchánek & Richard Genzer za vydatné asistence Igora Chmely a Ondřeje Sokola.

Vrabci v hrsti online

vrabci v hrsti,prima,online,ke shlédnutí – Společně s Péťou a Pájou se pustíme do kompletní rekonstrukce jejich nového bytu. Veškeré úpravy pochází s pera zkušeného architekta, který nám humornou formou předkládá mnoho důležitých tipů a triků pro rekonstrukci.

Hledá se táta a máma online

hledá se táta a máma,prima,online,ke shlédnutí – Do hledání partnera a rodiče pro své ratolesti se rozhodli pomocí seznamovací reality show tv prima. Jejich osudy a cestu k nalezení lásky tak můžeme krom televizní premiéry sledovat online v internetovém archivu.

Načítání trvalo 0.0633 sekund.