+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Show Jana Krause online archiv

Klíčová slova: show Jana Krause,archiv,prima,online,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. kv?tna 2012

Popis: Jan Kraus každý pátek se svými hosty rozebírá aktuální dění ve společnosti. To barvitě podlazuje do ironického a humorného nadhledu. Jednotlivé rozhovory si lze krom televizní premiéry přehrát i online v archivu tv Prima.

Web: showjanakrause.southeast.cz

Další související informace

Těžká dřina online

těžká dřina,online,prima,ke shlédnutí – Ta nejodpudivější a fyzicky nejnáročnější povolání, na něž můžete narazit v Česku, si na vlastní kůži odzkouší moderátor Roman Buťa. Zajímali Vás, jak se bude tvářit na těžkou dřinu v kamenolomu či čištění jímky sledujte nás online.

Vrabci v hrsti online

vrabci v hrsti,prima,online,ke shlédnutí – Společně s Péťou a Pájou se pustíme do kompletní rekonstrukce jejich nového bytu. Veškeré úpravy pochází s pera zkušeného architekta, který nám humornou formou předkládá mnoho důležitých tipů a triků pro rekonstrukci.

Receptář prima nápadů, poslední díl

receptář prima nápadů,prima,online,ke shlédnutí – Každé nedělní poledne je tu Přemek Podlaha s další várkou skvělých tipů a triků pro všechny domácí kutily a pěstitele. Receptář prima nápadů přináší spoustu užitečných nápadů i online v internetovém archivu.

Načítání trvalo 0.3071 sekund.