+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sovička Sonička

Klíčová slova: dětské centrum, kroužky, herna, děti, zábava,

E-mail: detske.centrum@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?nora 2014

Popis: Dětské centrum U Sovičky Soničky pro děti od 1cm do 18let, kde Vás děti budou milovat za to, že vy relaxujete. Děti se u nás mohou bavit v řízených kroužcích, které vedou vyškolení lektoři, nebo se zabavit ve volné herně, zatímco rodiče mohou odpočívat u dobré kávy a občerstvení.

Web: www.detskecentrum-tabor.cz

Další související informace

Společenství úplňku

společenství úplňku, zábava, hospoda, občerstvení, – Společenství úplňku je internetový portál zabývající se testováním kvality českých hospod a restaurací. Členové společenství úplňku pravidelně i nepravidelně zkoušejí nové podniky, kvalitu služeb a poznávají nové lidi. Výsledky jsou pak zveřejněny na webu.

Imaginext Fisher Price

hračky, hry, děti, Imaginest, mattel, – Aktivní hračky Imaginext od Fisher-Price rozvíjí fantazii a kreativní myšlení Vašeho dítěte. Při hraní s figurkami Imaginext Vaše dítko vymýšlí a řeší situace, jak figurky Imaginext zachrání situaci a tím si procvičuje schopnost řešit problémy.

Klaun Fíla

klaun, klauni, děti, klauniáda, klaunská show – Klaun Fíla nabízí profesionální vystoupení pro pobavení, kde si nejen Vaše dětské ratolesti užijí spousty zábavy, legrace a ještě se přiučí žonglérskému umění. S klaunem Fílou se můžete setkat na dětských dnech a nejrůznějších oslavách.

Načítání trvalo 0.0852 sekund.