+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sovička Sonička

Klíčová slova: dětské centrum, kroužky, herna, děti, zábava,

E-mail: detske.centrum@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?nora 2014

Popis: Dětské centrum U Sovičky Soničky pro děti od 1cm do 18let, kde Vás děti budou milovat za to, že vy relaxujete. Děti se u nás mohou bavit v řízených kroužcích, které vedou vyškolení lektoři, nebo se zabavit ve volné herně, zatímco rodiče mohou odpočívat u dobré kávy a občerstvení.

Web: www.detskecentrum-tabor.cz

Další související informace

Osadníci z Katanu

Osadníci z katanu, osadnici, hra, spolecenska hra, – Informace o společenské deskové hře Osadníci z Katanu. Osadníci z Katanu - hra, která se poprvé na trhu objevila v roce 1995 je jedna z nejoblíbenějších společenských deskových her poslední doby......

Společenství úplňku

společenství úplňku, zábava, hospoda, občerstvení, – Společenství úplňku je internetový portál zabývající se testováním kvality českých hospod a restaurací. Členové společenství úplňku pravidelně i nepravidelně zkoušejí nové podniky, kvalitu služeb a poznávají nové lidi. Výsledky jsou pak zveřejněny na webu.

Hledáme Nové Tváře

modeling, galerie umění, akty,české, – Československá agentura, která hledá modelky,nové tváře,talentované děti a dospělé,kteří mají talent nebo hlas.Je zde nabídka brigád a castingů na modeling,amaterske filmy,rockové kapely,divadlo,české umění a nahé akty, ale žádné porno!Hledáme také modelky xxl na foto, svatební fotografy, ale i mladé muzikanty co mají štěstí protože je zde také seznamka.Fotopátračka na profilech probíhá prohlížením fotek talentů i podnikatelů a jejich následným kontaktem na spolupráci.

Načítání trvalo 0.0592 sekund.