+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Survivor text

Klíčová slova: survivor,game,text,rpg,survivorweb,episode,serie,

E-mail: dias258cz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. dubna 2012

Popis: Jde o textovou rpg hru Survivor (Kdo přežije) - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit soutěže spolu s kmenem, invidualně , hlasovat , lhát , hledat skryté imunity , spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne.

Web: survivor.yours.tv/

Další související informace

Vytvořte si vlastní potis

trička, trika, potisk, foto, dárky, – Vytvořte si vlastní design potisku na oblečení nebo dárkové předměty! Nebo si na Vámi zvolený předmět nechte natisknout vlastní fotografii a překvapte někoho blízkého tímto osobním dárkem. Jste členem sportovního či jiného klubu a chcete si vytvořit vlastní dresy? Potřebujete originální trička na maturák? Tak jste na správném místě!

Značkové parfémy za příznivé ceny

levné parfémy, značkové parfémy, – Internetový obchod Magické parfémy vám přináší značkové parfémy za velmi příjemné ceny. Široký sortiment, rychlé dodací lhůty, možnost vyzvednutí v Brně a mnohem více. parfém, parfumérka, parfumerie, Adidas, Britney Spears, Bruno Banani, Calvin Klein, David Beckham, Davidoff, Diesel, DKNY, Dolce & Gabbana, Emilio Pucci, Giorgio Armani, Gucci, Hugo Boss, Puma, Tommy Hilfiger

Hledáme Nové Tváře

modeling, galerie umění, akty,české, – Československá agentura, která hledá modelky,nové tváře,talentované děti a dospělé,kteří mají talent nebo hlas.Je zde nabídka brigád a castingů na modeling,amaterske filmy,rockové kapely,divadlo,české umění a nahé akty, ale žádné porno!Hledáme také modelky xxl na foto, svatební fotografy, ale i mladé muzikanty co mají štěstí protože je zde také seznamka.Fotopátračka na profilech probíhá prohlížením fotek talentů i podnikatelů a jejich následným kontaktem na spolupráci.

Načítání trvalo 0.0909 sekund.