+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vyzrálost hroznů

Klíčová slova: Výběr z hroznů - bílé víno, červené víno

E-mail: bzirsky@framework.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. b?ezna 2011

Popis: Vyzrálost hroznů bývá prakticky vždy nadprůměrná a to nejen co do obsahu cukru, ale i charakteru (např. u odrůdy Sauvignon není problém dosahovat odpovídající cukernatosti, ale přesto může u nižších přívlastků vykazovat nevyzrálé trávové tóny).

Web: vyber-z-hroznu.cz

Další související informace

Víno z vinařství

Víno, vinařství, víno z jižní moravy – Víno je vášeň, máme rádi vína z Moravy. Tyto stránky se zabývají kvalitním vínem. Popisují, jak se vyrábí víno ve vinařství Bukovský a jak se pěstuje víno v oblasti Kobylí na Moravě. Online nákup vína, dárkové balení, víno okamžitě k odběru.

Sklenkavina.cz

Víno, bílé víno, červené víno, dárková balení vín, – Víno on line Sklenka-vina.cz. Moderní internetová vinoteka s širokou nabídkou moravských i zahraničních vín. Bílá vína, červená vína, růžová vína, dárková balení, vinařské doplňky možnost výroby firemních etiket, dodávky pro gastro a catering.

Vína pro gurmány, v.o.s.

červené víno, vína, Francie, Bordeaux, Burgundsko – Jedinečná francouzská vína apelací Grand Cru z Bordeaux a Premier Cru z Burgundska ze soukromé sbírky, které nikde jinde nekoupíte. Dále velmi kvalitní a chutná vína z Itálie, Španělska, Nového světa i z Moravy.

Načítání trvalo 0.1045 sekund.