+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zácpa kojenců

Klíčová slova: dětské koliky, zácpa kojenců

E-mail: info@zacpa-kojencu.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. z??? 2011

Popis: Malé děti často trpí nejrůznějšími zažívacími problémy. Jejich střeva nejsou ještě dostatečně zralá. Proto mívají v prvních třech měsících bolesti bříška – tzv. dětské koliky, později pak dokáže potrápit zácpa kojenců.

Web: zacpa-kojencu.bloger.cz

Další související informace

Náušnice eshop in-nausnice.cz

náušnice, náušnice Swarovski, dětské náušnice, stř – Internetový obchod specializovaný na náušnice. V nabídce máme náušnice Swarovski, dětské náušnice, dále ocelové a stříbrné. Nabízíme rychlé dodání a levné poštovné. Internetový obchod specializovaný na náušnice. V nabídce máme náušnice Swarovski, dětské náušnice, dále ocelové a stříbrné. Nabízíme rychlé dodání a levné poštovné.

Plavání dětí v Praze

Plavání, děti, Praha, dětské plavání v Praze – Chcete zjistit, jaké jsou možnosti plavání s dětmi v Praze a nejbližším okolí? Díky naší pravidelně aktualizované mapě Prahy si pohodlně a rychle naleznete plavání pro děti, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Detské trojkolky

detské trojkolky, trojkolky pre deti, trojkolky – Web s ponukou produktov z kategórie detské trojkolky. Trojkolky pre vaše deti, z ktorých si určite vyberiete.Tato stránky patrí k eshopu Mackoviahracky.sk, kde nájdete produkty vybranej kategórie detské trojkolky.

Načítání trvalo 2.3860 sekund.