+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ZAHRADA PRAHA

Klíčová slova: Návrhy realizace zahrad, projektování zahrad

E-mail: obchod@zahradapraha.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. dubna 2010

Popis: Zahrada Praha tvoří návrhy realizace zahrad včetně následné údržby zahrad s individuálním přístupem a vysokou kvalitou. Specializuje se na soukromé a rezidenční zahrady pro zákazníky z Prahy a jejího okolí a nabízí komplexní servis při zakládání zahrad včetně dodávek drobných staveb, dlažeb, závlahového systému, trávníků, osvětlení apod. Solidní záruky jsou samozřejmostí.

Web: www.zahradapraha.cz/

Další související informace

Zahradnictví Jirny

Zhradnictví,projektování a realizace zahrad – rostliny,substráty,agrochemie,ekologické pěstování,nářadí,přírodní kameny,jezírková a bazénová chemie,grow-hydroponie,krmivo pro zvířata,semena-osiva-cibuloviny,bioprosředky,keramika a plasty,dekorační a hřbitovní svíčky,prodej lpg,dekorační prvky do zahrad a další sortiment

Zahrady Topol

Návrhy a realizace zahrady, prořez stromů, péče o – Naše firma poskytuje široké portfolio zahradnických služeb a prací včetně návrhu zahrad, úpravy pozemků, pokládky travních koberců a stavby suchých zídek. Zároveň provádíme celoroční údržbu zahrad, péči o travnaté plochy a prořez dřevin. Připravíme pro vás návrh Vaší zahrady. Může to být nová zahrada či rekonstrukce stávající zahrady. Připravíme optimální mix květin a dřevin pro celoroční pohodu. Provedeme realizaci zahrady na klíč dle požadavků klienta. Řezy stromů provádíme odborně a s mnohaletou praxí. Ať již jde o zdravotní řez nebo o klasickou úpravu vzhledu stromů a keřů. Váš trávník bude vždy upravený a posečený. Přejete si anglický trávník? Žádný problém, šetrně jej ošetříme naší moderní technikou. Pokud je půda nevhodná či vás tlačí čas, je travní koberec tou správnou odpovědí. Pokládání travního koberce je rychlé, efektivní a je investicí do zelené budoucnosti. Při pokládce travních koberců na větší plochy za výhodné ceny. Jsme připraveni celoročně odborně pečovat o vaši zahradu.

Načítání trvalo 2.7300 sekund.