+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ZAHRADA PRAHA

Klíčová slova: Návrhy realizace zahrad, projektování zahrad

E-mail: obchod@zahradapraha.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. dubna 2010

Popis: Zahrada Praha tvoří návrhy realizace zahrad včetně následné údržby zahrad s individuálním přístupem a vysokou kvalitou. Specializuje se na soukromé a rezidenční zahrady pro zákazníky z Prahy a jejího okolí a nabízí komplexní servis při zakládání zahrad včetně dodávek drobných staveb, dlažeb, závlahového systému, trávníků, osvětlení apod. Solidní záruky jsou samozřejmostí.

Web: www.zahradapraha.cz/

Další související informace

Zahradnictví Jirny

Zhradnictví,projektování a realizace zahrad – rostliny,substráty,agrochemie,ekologické pěstování,nářadí,přírodní kameny,jezírková a bazénová chemie,grow-hydroponie,krmivo pro zvířata,semena-osiva-cibuloviny,bioprosředky,keramika a plasty,dekorační a hřbitovní svíčky,prodej lpg,dekorační prvky do zahrad a další sortiment

Vyrábíme kuchyně na míru

návrhy interiérů, realizace interiérů – Interiérové a kuchyňské studio Milan Svoboda nabízí kompletní návrhy a realizace interiérů a kuchyní. Pražské studio Svoboda vytváří originální a neotřelé návrhy, praktická řešení kuchyní na míru a další služby.

Návrhy zahrad

Realizace zahrad, Návrhy zahrad, Zahradní jezírka – Specializací naší firmy je architektura zahrad, při níž využíváme našich dlouholetých zkušeností. Architektura zahrad naší firmy zahrnuje mj. návrhy zahrad, rekonstrukce zeleně či realizace zahrad a městské zeleně.

Načítání trvalo 2.7399 sekund.