+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zahradní robot

Klíčová slova: zahradní robot

E-mail: web@anticor.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. listopadu 2010

Popis: Zahradní robot firmy Mantis je revolučním pomocníkem v oblasti zahradničení. Jeho malý, benzinový čtyřdobý motor značky Honda zaručuje snadnou ovladatelnost a ekonomickou výhodnost. K dostání je také zahradní robot s dvoudobým motorem.

Web: www.zahradni-robot.cz

Další související informace

Ratanový zahradní nábytek

ratanový nábytek, zahradní nábytek, ratanový zahra – Nabízíme moderní zahradní ratanový nábytek. Kvalitní umělý ratan. Trvanlivý ratanový nábytek, který vyniká minimální opotřebením a snadnou údržbou. E-shop se zázemím kamenné prodejny v Kostelci nad Orlicí.

Zahradní bazény

zahradní bazény, – V dnešní době jsou zahradní bazény součástí mnoha domů a zahrad. Z důvodu velkého množství různých typů, tvarů publikujeme na našem blogu zajimavé odborné informace zaměřené na bazény, které mohou být užitečné nejen pro ty kdo bazény mají, ale i pro ty, kteří nad pořízením zahradního bazénu teprve uvažují.

Ing. Miroslava Petržalová

rastliny, kvety, záhrada, predaj rastlín, záhradní – Prevádzkovanie internetového obchodu - sortiment cibuľovín, trvaliek, okrasných a ovocných drevín a pestrá ponuka záhradných dekorácií. Ďalej ponúkame projektovanie záhrad a kvetinové výzdoby. Ing. Miroslava Petržalová

Načítání trvalo 0.0548 sekund.