+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zahradní robot

Klíčová slova: zahradní robot

E-mail: web@anticor.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. listopadu 2010

Popis: Zahradní robot firmy Mantis je revolučním pomocníkem v oblasti zahradničení. Jeho malý, benzinový čtyřdobý motor značky Honda zaručuje snadnou ovladatelnost a ekonomickou výhodnost. K dostání je také zahradní robot s dvoudobým motorem.

Web: www.zahradni-robot.cz

Další související informace

Zahradní - grily.com

zahradni grily weber coleman campingaz grily – On-line obchod s grily a potřebami pro grilování. Nabízíme grily na dřevěné uhlí, lávové i elektrické grily v různých provedeních od výrobců Coleman , Campingaz a Weber. Ke grilům dodáváme bohaté příslušenství a náhradní díly. Sortiment je doplněn zahradním a kempinkovým nábytkem a venkovními infrazářiči.

Karibu

sauny, infrakabinky, infrasauny , zahradní domky – Vybavte svůj dům i zahradu kvalitním vybavením od německé značky Karibu. V nabídce naleznete sauny, saunové domky, infrakabiny, infrasauny, zahradní domky, bazény, garážová stání. altány a mnoho dalších produktů. Objevte s námi svět saun, bazénů a vybavení pro zahrady. Vše připraveno ke svépomocné montáži - šetří Vaši peněženku.

Zemědělská technika

zahradní stroje, zahradní technika – Moto-zahrada.cz vám nabízí prodej zemědělské techniky. K dispozici je velké množství různého sortimentu. Stroje, zahradní technika, komunální technika a autopříslušenství. Při výběru vám poradí tým školených a odborně zdatných prodejců.

Načítání trvalo 0.0677 sekund.