+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zahradní robot

Klíčová slova: zahradní robot

E-mail: web@anticor.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. listopadu 2010

Popis: Zahradní robot firmy Mantis je revolučním pomocníkem v oblasti zahradničení. Jeho malý, benzinový čtyřdobý motor značky Honda zaručuje snadnou ovladatelnost a ekonomickou výhodnost. K dostání je také zahradní robot s dvoudobým motorem.

Web: www.zahradni-robot.cz

Další související informace

Hadice a pryž

hadice, pryž, guma, rychlospojky, svorky, zahradní – Specializovaný e-shop na technické i zahradní hadice z pryže nebo plastů, pryžové výrobky, profily, desky a koberce z lisované gumy, spojovací materiály k hadicím, zahradní programy a pod. Velkoobchod i maloobchod.

Zahradní architektura

zahradní architektura – Zajistíme návrh a zpracování projektu zahrad rodinných domků a veřejných parků. Provedeme veškeré práce spojené s realizací úprav na zahradě včetně nákupu a dodávky okrasných rostlin, přípravy pozemku, vysázení a ošetření. Při návrhu zahrady a zahradní architektury pro naše klienty vycházíme jednak z našich bohatých zkušeností z již realizovaných projektů, jednak z přání a představ zákazníka.

Flora Bohemica

zahradní architektura – Stylové zahrady - návrhy, realizace a údržby zahrad, zahradní architektura. Jsme autorizovaná instalační firma závlahových systémů HUNTER. Realizujeme zahradní jezírka, koupací jezírka a potůčky. Trávníky a travní koberce. Montujeme zahradní domky, pergoly, houpačky.

Načítání trvalo 0.1068 sekund.