+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zahradní robot

Klíčová slova: zahradní robot

E-mail: web@anticor.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. listopadu 2010

Popis: Zahradní robot firmy Mantis je revolučním pomocníkem v oblasti zahradničení. Jeho malý, benzinový čtyřdobý motor značky Honda zaručuje snadnou ovladatelnost a ekonomickou výhodnost. K dostání je také zahradní robot s dvoudobým motorem.

Web: www.zahradni-robot.cz

Další související informace

Zahradní - grily.com

zahradni grily weber coleman campingaz grily – On-line obchod s grily a potřebami pro grilování. Nabízíme grily na dřevěné uhlí, lávové i elektrické grily v různých provedeních od výrobců Coleman , Campingaz a Weber. Ke grilům dodáváme bohaté příslušenství a náhradní díly. Sortiment je doplněn zahradním a kempinkovým nábytkem a venkovními infrazářiči.

Zahradní architektura

Zahradní architektura, Zahradní architekt, Návrhy – Zahradní architektura Pardubice s.r.o. zpracovává návrhy zahrad, parků a městské zeleně, zajišťuje realizace zahrad a stará se o údržbu soukromých zahrad, zahrad v areálech škol, nemocnic, sociálních zařízení a komerčních objektů. Firma se specializuje nejen na realizace zahrad, včetně realizace jezírek, biotopů a práci s kamenem (opěrné zídky apod.), ale rovněž na návrhy a údržbu veřejné zeleně ve městech a obcích. Do nabídky firmy patří také návrhy, realizace a údržba krajinné zeleně. Firma dělá i návrhy, realizace a údržbu interiérové zeleně

Okrasná jezírka

okresné jezírka, koi kapr, zahradní jezírka – Stránky pro milovníky okrasných jezírek, koi kaprů, karasů, shubunkinů a ostatních ryb. Stránky obsahují Články, Nabídku chovatelů, Inzerci, Fórum, Kalendář akcí a Adresář firem. Stránky jsou jedinečné tím, že je vytváří sami uživatelé.

Načítání trvalo 0.0538 sekund.