+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zahraniční literatura 20.

Klíčová slova: Remarque, Rolland, HemingwayFuturismus, Kubismus

Datum vloľení do katalogu: 21. kv?tna 2008

Popis: Web o válečné, meziválečné i poválečné světové literatuře a autorech 20. století. Popsány dobová témata a jejich historické pozadí a vysvětleny nové směry literatury. Popsáni důležití autoři jako Erich Maria Remarque, Romain Rolland, Ernest Hemingway a další autoři z Francie, Německa, Velké Británie, USA a Ruska.

Web: www.svetova-literatura.odkaz.eu/

Další související informace

PlayService - herní konzole

herní konzole, servis konzolí, hry, opravy disků, – Opravy herních konzolí a jejich příslušenství, prodej příslušenství a náhradních dílů, profesionální opravy poškrábaných CD a DVD disků, výkup herních konzolí, jejich příslušenství a her, bazar herních konzolí a her.

Togotogo - originální kr

kravaty, vázanky, motýlky, manžetové knoflíčky, – Togotogo je internetový obchod s originálními kravatami, motýlky a doplňky. Kravaty s našimi motivy vás nebudou nikdy nudit. Každý si u nás vybere z široké nabídky vázanek za dobré ceny. S kravatami a doplňky od Togotogo budete středem pozornosti.

ExpresDárek.cz - Dárkové poukazy

dárkové poukazy, dárkový poukaz, dárky – E-shop s širokou nabídkou dárkových poukazů. Dárkové poukazy pro ženy, muže, děti i seniory. U nás najdete dárkové poukazy všeho druhu - od kosmetických balíčků, přes oblečení až po adrenalinové zážitky!

Načítání trvalo 0.1142 sekund.