+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

zamilovanost

Klíčová slova: laska

E-mail: bade147@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. kv?tna 2009

Popis: když budete chctít kouknete se na můj blog aby ste v+ěděli jak to chod jiných vztazích,neboj te jestli jeden vztach skončil katastrfou neznamená to že tak skončí všecny které budete mít.neboj se se nově seznamovat.

Web: www.macroblog.cz/david/

Další související informace

online-pribehy.cz

Citáty,Příběhy,Milostné SMS,Básně,povídky,láska – Na těchto stránkách se budete setkávat s různorodou směsicí příběhů, citátů, milostných SMS, ale také s příběhy, které psal sám život. A online proto, protože sem můžete vše přidávat sami. Těšíme se na Vaše příběhy-online.

Seriály online

seriály, seriál, seriály online ke shlédnutí – Naše stránky jsme založili především proto, aby jste nemuseli stahovat z internetu své oblíbené seriály, ale mohli jste je pohodlně a hlavně bez čekání sledovat online. Stále se snažíme přidávat nové seriály online ke shlédnutí, abychom měli pokud možno co nejširší základnu stálých a hlavně spokojených návštěvníků.

Slávne citáty

slávne,citáty,život,láska,sex,priateľstvo,pravda – Slávne citáty a myšlienky známych osobností, citáty o živote, láske, priateľstve, o ľuďoch, o pravde, o bolesti i o šťastí, o nenávisti, sexe, o Bohu, o práci, o vzdelaní a o iných zaujímavých témach.

Načítání trvalo 0.0746 sekund.