+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zámková dlažba Semmelrock

Klíčová slova: zámková dlažba, betonová dlažba, terasové dlaždice

E-mail: david.ledecky@semmelrock.com

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2010

Popis: Nabízí ucelenou kolekci stavebních zahradních prvků. Je to betonová zámková dlažba, terasové dlaždice nebo zahradní obrubníky. Kromě prvků jako je venkovní dlažba jsou v nabídce i prvky: plotové tvárnice, zídky, schody…

Web: www.zamkova-dlazba-semmelrock.cz

Další související informace

Výroba a prodej dlažby

špalíková dlažba, dřevo, dub – Již v dávných dobách lidé využívali přírodní materiály jakožto jediné možné prostředky výstavby a zdokonalování svých domovů. Do nedávna jsme používali plastické hmoty nebo jinak vyrobené náhražky přírodních materiálů. Ale trend dnešní doby nás opět vrací k nenahraditelných přírodním materiálům ze dřeva, které je naším kvalitním obnovitelným zdrojem použitelným ke zkrášlení , užitku či na výstavbu našeho domova. Pokud si chcete přinést kus přírody do Vaší zahrady či domu, tak máme pro Vás jedinečnou nabídku luxusní špalíkové dubové dlažby, která plně nahradí do nynější doby používané betonové dlažby.

Zámková dlažba pro váš dům

dlažba, ceník, beton, chodník, zámková dlažba – Informační web o zámkových dlažbách. Zámková dlažba je vyrobena z kvalitního betonu a stala se hodně rozšířenou. Velkou předností zámkové dlažby je barevná i tvarová variabilita, ale také pořizovací náklady.

Načítání trvalo 0.0604 sekund.