+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Živá hudba - Lhotákovi

Klíčová slova: hudba na svatbu

E-mail: duolhotakovi@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2010

Popis: Hudební Duo Lhotákovi se zabývá především živou hudbou na svatbu. Dalšími vystoupeními může být hudba na ples, narozeniny a živá hudba pro další příležitosti. Duo Lhotákovi má za sebou mnoho zkušeností z působení v Česku i v zahraničí. V minulých 20 letech jsme profesionálně vystupovali ve Finsku, Rakousku, Německu atd.

Web: www.duolhotakovi.cz

Další související informace

Snadný přivýdělek

práce z domova, výdělek na internetu – Na těchto stránkách Vám přináším možnost snadného přivýdělku. Koukněte, je to velice jednoduché, zkusit to může každý. Vyděláváte sledováním reklamy, takto si přivyděláte v začátcích pár korun, postupně můžete dosáhnout mnohem víc.

DJ a hudba na svatbu

DJ na svatbu, karaoke na svatbu, DJ na vaši svatbu – DJ na svatbu, hudba na svatbu, karaoke diskotéka. Zajišťuji: DJ na svatbu, hudba na svatbu, ozvučení a karaoke pro svatební oslavy, firemní párty nebo různé mejdany. Tel 724 058 339 Zajišťuji tyto akce: hudba na Vaši svatbu, DJ na firemní večírek, na svatbu, na mejdany, nebo karaoke diskotéku a ozvučení různých akcí. Zajišťuji již několik let pro svatební oslavy, večírky a různé mejdany DJ, zvuk nebo karaoke.

Exekuce nemovitostí

Exekuce, nemovitosti, dražby, exekuční, příkaz, na – Braňte se efektivně exekuci a dražbě na nemovitosti nebo bytu. Kontaktujte nás a my vám poradíme co s exekučním příkazem na prodej nemovitosti, co máte na své realitě od exekutora a soudu. Máme široké zkušenosti a běžně řešíme.

Načítání trvalo 2.0878 sekund.