+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Živá hudba - Lhotákovi

Klíčová slova: hudba na svatbu

E-mail: duolhotakovi@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2010

Popis: Hudební Duo Lhotákovi se zabývá především živou hudbou na svatbu. Dalšími vystoupeními může být hudba na ples, narozeniny a živá hudba pro další příležitosti. Duo Lhotákovi má za sebou mnoho zkušeností z působení v Česku i v zahraničí. V minulých 20 letech jsme profesionálně vystupovali ve Finsku, Rakousku, Německu atd.

Web: www.duolhotakovi.cz

Další související informace

živá hudba cca band

živá hudba, živá hudba na svatbu – kapela cca band - živá hudba na svatbu, jako zábavová kapela či jiná hudební produkce, živá hudba pro jakoukoli příležitost, na narozeninovou oslavu, živá hudba pro Váš soukromý i firemní večírek atd.

Trendové dekorace na zeď

na zeď, dekorace, obraz, fototapeta, tapety na zeď – Trendový interiér a moderní bydlení. Zariaďte si interiér so štýlom a vyberte si nádherné dekorace - fototapety, obrazy, samolepky na zeď a nábytok, hodiny na zeď, šablóny na maľovanie. Množstvo nádherných motívov, farieb, rozmerov.

Stardust band - jazzband,

svatební hudba, hudba na svatbu, živá hudba, jazz – Stardust band je jazzová kapela, která byla založena roku 2011. Hrajeme na narozeninových oslavách, firemních večírcích, na svatbách či vernisážích. K našemu repertoáru patří jazzové standarty, ale i třeba české písničky ze šedesátých let.

Načítání trvalo 0.1007 sekund.