+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Žlutomodrý den Berry

Klíčová slova: žlutomodrý den, centrum paraple, charitativní akce

E-mail: odvarka@elberry.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervna 2009

Popis: Žlutomodrý den Berry pro Centrum Paraple se uskuteční dne 27. 6. 2009 v Křižanovicích u Chrudimi za účasti českých celebrit a významných sportovců. Centrum Paraple pomáhá lidem s poraněním míchy přizpůsobit se nové životní situaci, dosáhnout soběstačnosti a nezávislosti.

Web: zlutomodryden.eberry.cz/

Další související informace

OC Chodov - obchodní cent

OC Chodov, Chodov, obchodní centrum Chodov, Chodov – Hledáte informace o obchodním centru Chodov? OC Chodov je moderní obchodní centrum se vším všudy. Najdete ho poblíž stanice metra Chodov na Praze 11 a poprvé otevřelo svoje dveře zákazníkům 9. listopadu 2005.

Interspar leták a akční nabídka

Interspar, leták, akce – Všechny aktuální informace o letáku Interspar. Akční zboží je k dispozici každý týden ve středu, kdy vychází nový leták. Dozvíte se o tipech co nakoupit se slevou v akci Interspar. Všechny aktuální informace o letáku Interspar. Akční zboží je k dispozici každý týden ve středu, kdy vychází nový leták. Dozvíte se o tipech co nakoupit se slevou v akci Interspar.

Centrum zábavy

Centrum zábavy – Centrum zábavy je centrum v Praze Holešovicích, kde máte vy i vaše děti možnost zažít spoustu legrace, her a odpočinku. Přijďte se k nám odreagovat vy i vaši potomci. Centrum zábavy je centrum v Praze Holešovicích, kde máte vy i vaše děti možnost zažít spoustu legrace, her a odpočinku. Přijďte se k nám odreagovat vy i vaši potomci.

Načítání trvalo 3.0286 sekund.