+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Žlutomodrý den Berry

Klíčová slova: žlutomodrý den, centrum paraple, charitativní akce

E-mail: odvarka@elberry.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervna 2009

Popis: Žlutomodrý den Berry pro Centrum Paraple se uskuteční dne 27. 6. 2009 v Křižanovicích u Chrudimi za účasti českých celebrit a významných sportovců. Centrum Paraple pomáhá lidem s poraněním míchy přizpůsobit se nové životní situaci, dosáhnout soběstačnosti a nezávislosti.

Web: zlutomodryden.eberry.cz/

Další související informace

AkceČesko

Akce v ČR, kulturní akce, sportovní akce – Akce v ČR, kulturní akce, sportovní akce, festivaly, akce pro děti, prodejní akce, klubové akce, kina, divadla, farmářské trhy, vzdělávací akce, hrady, zámky, kostely, koupaliště, parky, plánování akcí, kalkualce akcí, účastníci akce

Profesionální datové cent

server hosting, cloud computing, datové centrum – Server hosting nebo cloud computing Vám pomohou efektivním způsobem minimalizovat náklady na Vaše serverová řešení. Svěřte se do rukou zkušených profesionálů, jež zajišťují email hosting, respektive celé datové centrum na té nejlepší úrovni. Realizována Vám bude kreativní tvorba www stránek, ale také tvorba eshopů nebo moderní a líbivý webdesign. Nepodceňujte služby datacentra TI SYSTEMS.

Bazény akce 2014

bazény akce 2014,bazény – Na stránce Akce na bazény najdete informace o bazénech a bazénovém příslušenství, bazénové chemii, solárních plachtách. Prohlédněte si právě probíhající akce na bazény a zakupte nejlevnější nadzemní bazény oblíbených značek Intex, Bestway a Azuro. Užijte si léto naplno s vlastním bazénem na zahradě.

Načítání trvalo 0.0639 sekund.