+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Žlutomodrý den Berry

Klíčová slova: žlutomodrý den, centrum paraple, charitativní akce

E-mail: odvarka@elberry.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervna 2009

Popis: Žlutomodrý den Berry pro Centrum Paraple se uskuteční dne 27. 6. 2009 v Křižanovicích u Chrudimi za účasti českých celebrit a významných sportovců. Centrum Paraple pomáhá lidem s poraněním míchy přizpůsobit se nové životní situaci, dosáhnout soběstačnosti a nezávislosti.

Web: zlutomodryden.eberry.cz/

Další související informace

Blue Sky Service, s.r.o.

letadla, létání, instruktor, pilot, adrenalin akce – Letecká škola. Provádíme letecký výcvik PPL, CPL, IR, FI, (A), výcvik akrobacie, Ull. Zdokonalovací a kondiční lety. Nabízíme vyhlídkové lety, předváděcí akrobatické lety, lety s vrtulníkem, adrenalinové akce. Poskytujeme služby aerotaxi.

Shiatsu Masáže Praha

shiatsu masáže Praha zdraví prevence centrum – Shiatsu Masáže Praha je centrum pro kvalitní japonské masáže shiatsu v Praze a okolí. Na stránkách centra najdete seznam shiatsu terapeutů a všechny potřebné informace o shiatsu. Shiatsu pro vás může být více než jenom velmi příjemná masáž - tato technika pomáhá ošetřovanému spojit se se sebou samým a vrátit se do vlastní rovnováhy a zdraví.

Interspar leták a akční nabídka

Interspar, leták, akce – Všechny aktuální informace o letáku Interspar. Akční zboží je k dispozici každý týden ve středu, kdy vychází nový leták. Dozvíte se o tipech co nakoupit se slevou v akci Interspar. Všechny aktuální informace o letáku Interspar. Akční zboží je k dispozici každý týden ve středu, kdy vychází nový leták. Dozvíte se o tipech co nakoupit se slevou v akci Interspar.

Načítání trvalo 0.0526 sekund.