+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zmrzlinkovna

Klíčová slova: zmrzlina,jazýček,dorty,zákusky, dobroty,Klatovy

E-mail: zdenkamaier@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ledna 2012

Popis: Vítejte ve Zmrzlinkovně... Pokud někdo znáte knihu Černí baroni, tak tedy nacházíme se kde? Nacházíme se v JANOVICÍCH NAD ÚHLAVOU! Malé městečko blízko KLATOV, 2 km od hradu Klenová. Jsme cukrárna pro malé i velké, obsluha příjemná, ceny takové, že při placení se budete usmívat. Přijďte nás navštívit! Těšíme se na vás!

Web: www.zmrzlinkovna.cz

Další související informace

Dr. House online

dr house,house,online,shlednuti,zdarma,cesky,seria – Je zde pro Tebe připraven Dr. House online ke shlédnutí zdarma, všechny jeho epizody a díly. Dále stránky Dr. House online ke shlédnutí nabízí také přehled všech hlavních postav ze seriálu a jejich popis a charakteristiku.

Šmoulata

děti, pro děti, maminky, pro maminky, říkanky – Šmoulata - blog pro děti a mrňata. Články ze světa těhotenství a porodu, mateřství,informace o novinkách na trhu, inspirativní recepty a soutěže o zajímavé ceny. Písničky, pohádky a říkanky pro nejmenší.

Patchwork-Quilting

Patchwork, quiltování, quilting, šicí stroje, – Stránka věnovaná patchworku a quiltování zahrnující spoustu rad, přehled šicích strojů a příslušenství a také možnost diskuse. Web také informuje o novinkách, akcích a kurzech zaměřených na patchwork a quilt.

Načítání trvalo 0.2393 sekund.