+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zouk Praha - Kurzy

Klíčová slova: zouk, lambada, lambazouk, kurzy, Praha, kurý

E-mail: zouk.praha@googlemail.com

Datum vloľení do katalogu: 2. ??jna 2011

Popis: Zouk Lambada v Praze - Nevíte, kam se přihlásit? Poradíme vám! Informace, kurzy, seznam lektorů, workshopy, party a jiné události. Zouk Lambada je tanec pocházející z Brazilie, který si získává srdce tanečníků po celém světě.

Web: www.kurzy-zouk-praha.cz

Další související informace

Salsa kurzy Praha

Salsa,Bachata,Zouk a Samba de gafieira,bachatango – Z latino tanců se stal horký magnet, který neustále láká další nadšence. Tyto tance si získaly obrovskou sledovanost. Přidejte se ke stovkám tančících v rytmu Salsy, Bachaty, Zouku a Samby de gafieiry i v roce 2011. Latino tancování je hitem ve světě. Buďte součástí historie. Tuto show sleduje celý svět.

Seriály online

seriály, seriál, seriály online ke shlédnutí – Naše stránky jsme založili především proto, aby jste nemuseli stahovat z internetu své oblíbené seriály, ale mohli jste je pohodlně a hlavně bez čekání sledovat online. Stále se snažíme přidávat nové seriály online ke shlédnutí, abychom měli pokud možno co nejširší základnu stálých a hlavně spokojených návštěvníků.

Chefparade s. r. o.

chefparade, zábava, varenie, kurzy – Škola varenia pre každého. Kurzy varenia, firemné akcie, súkromné oslavy, varenie s deťmi, obchod s ingredienciami. Ale hlavne zábava a poznávanie - to je Chefparade! Kurzy varenia v Chefparade sú naozaj pre každého. Pre firmy máme kulinársky teambuilding a štýlový priestor na školenia, tlačové konferencie či firemné prezentácie; pre verejnosť ponúkame kurzy varenia alebo súkromné párty či detské oslavy.

Načítání trvalo 0.0532 sekund.