+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ZUŠ Praha 7

Klíčová slova: ZUŠ

E-mail: zus.simackova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ledna 2010

Popis: Základní umělecká škola Praha 7 nabízí talentovaným dětem a dětem se zájmem o hudbu a kreslení kvalitní odborné vzdělávání. Naši žáci navštěvují individuální hodiny věnované hře na vybraný hudební nástroj, účastní se veřejných koncertů a výstav. Naše škola poskytuje základy vzdělání v uměleckých oborech, a také připravuje žáky ke studiu na středních a vysokých školách uměleckého zaměření. V hudebním oboru se vyučuje přípravné hudební výchově, sólovému a sborovému zpěvu a hře na hudební nástroje. Studium ve výtvarném oboru zahrnuje zvládnutí všech výtvarných technik. Žáci se věnují kresbě, malbě, grafice, enkaustice, vitráži, kombinovaným technikám aj.

Web: www.zuspraha7.cz

Další související informace

ZUŠ Praha 5 Stodůlky

ZUŠ – Základní umělecká škola Praha 5 Stodůlky nabízí kvalitní odborné vzdělávání v oblasti hudby, výtvarné výchovy a tance. Škola podporuje rozvoj talentu nadaných i výrazně talentovaných dětí. ZUŠ umožňuje odborně vzdělávat většinu nadaných jedinců. Základní umělecká škola umožňuje podchytit a odborně vzdělávat většinu nadaných i výrazně talentovaných jedinců, kultivovat jejich osobnost po stránce umělecké, např. vychovávat budoucí posluchače koncertů, návštěvníky divadel nebo výstav, připravit žáky na odborně prováděnou amatérskou uměleckou činnost nebo ke studiu na konzervatoři, či ke studiu na středních a vysokých školách uměleckého zaměření.

Seriály online

seriály, seriál, seriály online ke shlédnutí – Naše stránky jsme založili především proto, aby jste nemuseli stahovat z internetu své oblíbené seriály, ale mohli jste je pohodlně a hlavně bez čekání sledovat online. Stále se snažíme přidávat nové seriály online ke shlédnutí, abychom měli pokud možno co nejširší základnu stálých a hlavně spokojených návštěvníků.

Načítání trvalo 0.1534 sekund.