+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ZUŠ Praha 7

Klíčová slova: ZUŠ

E-mail: zus.simackova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ledna 2010

Popis: Základní umělecká škola Praha 7 nabízí talentovaným dětem a dětem se zájmem o hudbu a kreslení kvalitní odborné vzdělávání. Naši žáci navštěvují individuální hodiny věnované hře na vybraný hudební nástroj, účastní se veřejných koncertů a výstav. Naše škola poskytuje základy vzdělání v uměleckých oborech, a také připravuje žáky ke studiu na středních a vysokých školách uměleckého zaměření. V hudebním oboru se vyučuje přípravné hudební výchově, sólovému a sborovému zpěvu a hře na hudební nástroje. Studium ve výtvarném oboru zahrnuje zvládnutí všech výtvarných technik. Žáci se věnují kresbě, malbě, grafice, enkaustice, vitráži, kombinovaným technikám aj.

Web: www.zuspraha7.cz

Další související informace

ZUŠ Praha 5 Stodůlky

ZUŠ – Základní umělecká škola Praha 5 Stodůlky nabízí kvalitní odborné vzdělávání v oblasti hudby, výtvarné výchovy a tance. Škola podporuje rozvoj talentu nadaných i výrazně talentovaných dětí. ZUŠ umožňuje odborně vzdělávat většinu nadaných jedinců. Základní umělecká škola umožňuje podchytit a odborně vzdělávat většinu nadaných i výrazně talentovaných jedinců, kultivovat jejich osobnost po stránce umělecké, např. vychovávat budoucí posluchače koncertů, návštěvníky divadel nebo výstav, připravit žáky na odborně prováděnou amatérskou uměleckou činnost nebo ke studiu na konzervatoři, či ke studiu na středních a vysokých školách uměleckého zaměření.

Patchwork-Quilting

Patchwork, quiltování, quilting, šicí stroje, – Stránka věnovaná patchworku a quiltování zahrnující spoustu rad, přehled šicích strojů a příslušenství a také možnost diskuse. Web také informuje o novinkách, akcích a kurzech zaměřených na patchwork a quilt.

Svěř se! Internetová zpovědnice

zpovědnice, internetová zpovědnice, světnice – Máš nějaký problém, který potřebuješ vyřešit? Chceš se svěřit s něčím, co se Ti přihodilo? Máš nějaký příběh, který stojí za to? Pak neváhej a navštiv zpovědnici. Svěř.cz je internetová zpovědnice, ve které se můžeš anonymně svěřit ostatním s tím, co Tě trápí nebo těší. Ostatní mohou Tvé příspěvky komentovat, stejně tak můžeš i Ty psát komentáře k příspěvkům ostatních.

Načítání trvalo 0.0759 sekund.