+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Abadia a.s.

Klíčová slova: ocelové konstrukce, závěsné balkony, zámečnická vý

E-mail: abadiaobchod@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. listopadu 2010

Popis: Vyrábíme ocelové konstrukce a stavební zámečnická výroba jako např. schodiště, zábradlí, stožáry, světlíky, žebříky, lávky a markýzy. Specializujeme se na moderní závěsné balkony a lodžiová zábradlí pro panelové domy.

Web: www.abadia.cz

Další související informace

Ocelové konstrukce

Ocelové konstrukce, haly, balkóny, zámečnické – Výroba a montáž ocelových konstrukcí a zámečnických výrobků. Konstrukce nadstaveb bytových domů, průmyslové haly, závěsné ocelové balkóny, zábradlí, ocelové schody a schodiště. Různé povrchové úpravy našich výrobků, od syntetických nátěrů přes zinkování až po komaxitování. Tryskání kovů.

Afinis - Tesnenia

tesnenie, tesnenia, tesniaca technológia, výroba – Afinis Group s.r.o. je lídrom na trhu v dodávke a riešení problémov v oblasti tesnení a tesniacich technológií . Ponúka viac ako 40.000 položiek pre potreby priemyslu, údržby, servisov, ako i ostatných oblastiach podnikania.

ZOD DELTA Štípa,Agrodelta

hydraulický zvedák,opravy Desta,mléko – Nabízíme hydraulický zvedák, tlumiče – výroba, prodej. Opravy vozíků Desta, nákladní doprava, manipulační technika, pneuservis. Závodní kuchyně, obědy. Prodej mléka, mléčný automat. Rostlinná výroba.

Načítání trvalo 0.0544 sekund.