+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aditeg s.r.o.

Klíčová slova: guma, těsnění, pryž

E-mail: rygl@ppc-seo.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2011

Popis: Firma ADITEG s.r.o. zabývající se výrobou a prodejem veškerého těsnění. Především nabízíme gumové - Profily, Silentbloky, Desky, Ploché kroužky, Lisované a vysekávané výrobky z pryže. Možnost nákupu online v našem E-shopu.

Web: www.aditeg.cz

Další související informace

Zateplení oken

zateplení oken, tepelná izolace, těsnění, žaluzie – Zateplení oken původních ( i luxfer ) a dveří izolačními dvojskly. Snížení rosení a hluku, tepelná izolace. Montujeme těsnění, žaluzie, fólie, plastová okna. Konzultace a kalkulace u zákazníka zdarma. Infolinka ČR 800 100 307, SR 800 101 233.

ROMMAR Váš společník ve s

autokosmetika, ložiska, nářadí, hřídelová těsnění, – Specializujeme se na prodej ložisek od všech velkých světových výrobců (SKF, FBJ, ZKL, Timken a dalších), kuličky, kvalitní nářadí Kennedy, Senator, YAMOTO, hřídelová těsnění Rubena, autokosmetiku, oleje a plastická maziva od společnosti FUCHS, sortiment elektro od ABB autožárovky, lepidla, tmely a další průmyslový sortiment. Dále se zabýváme prodejem velmi kvalitních ozubených kol a hřídelí do převodovek od evropských renomovaných výrobců s krátkými dodacími lhůtami a příznivou cenovou. Jsme dovozcem speciálních velkorozměrových ložisek, kuličkových šroubů a dalších zakázkových produktů. Zajistíme pro Vás i dodávky materiálu pro hutní průmysl od různých výrobců. Dodáváme sortiment různých profilů, rour, svařenců a odlitků.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Načítání trvalo 1.8649 sekund.