+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Adria Gold

Klíčová slova: adria gold, zmrzlina, zmrzliny, výroba zmrzliny

E-mail: adriagold@ordis.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2012

Popis: Adria Gold je tradiční český výrobce zmrzlin a cukrářských produktů. Zmrzliny jsou výjimečné svým složením, vlastnostmi, chutí a vzhledem. Vyrábí pravé cukrářské zmrzliny pro prodej v cukrárnách, zmrzlinových barech, restauracích, kavárnách a hotelech. V současné době zahrnuje nabídka přes 70 druhů zmrzlin.

Web: www.adriagold.cz/cs/

Další související informace

OLD STYLE, s.r.o.

Výroba reklamy, velkoplošný tisk, výroba stojanů – Firma založená v roce 1996 zabívající se výrobou reklamy, reklamních předmětů, systémem roll-up, velkoplošným tiskem, výrobou stojanů a stojánků, orientačními systémy, 3D logy, zakázkovou upravou interiérů a doplňky do interiéru.

Výroba dveří Kasard.cz

výroba interiérových dveří, interiérové dveře – Vyrábíme interiérové dveře a zárubně v provedení dýhovaném, laminovaném a foliovaném. Naše výroba je přizpůsobena nejen pro výrobu standardních provedení, ale vyrábí výrobky rozměrově i technicky atypické v designu.

Geo Gadget

Geocaching, CWG, geocoiny, mince, razítka, výroba – Geo Gadget je malá rodinná firma, která nabízí prodej kvalitních potřeb vlastní výroby pro hru Geocaching. V internetovém obchodě možno zakoupit CWG, mince, razítka, travel bugy a další gadgety z prvotřídních materiálů. Veškeré zboží je vyráběno výhradně ve vlastní dílně s vysokým důrazem na kvalitu. Pokud máte zajímavý nápad, nebo chcete vyrobit speciální gadget, neváhejte se na nás obrátit.

Načítání trvalo 2.9476 sekund.