+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Adria Gold

Klíčová slova: adria gold, zmrzlina, zmrzliny, výroba zmrzliny

E-mail: adriagold@ordis.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2012

Popis: Adria Gold je tradiční český výrobce zmrzlin a cukrářských produktů. Zmrzliny jsou výjimečné svým složením, vlastnostmi, chutí a vzhledem. Vyrábí pravé cukrářské zmrzliny pro prodej v cukrárnách, zmrzlinových barech, restauracích, kavárnách a hotelech. V současné době zahrnuje nabídka přes 70 druhů zmrzlin.

Web: www.adriagold.cz/cs/

Další související informace

Fandime.com

výroba triček, pletení šál, výroba šál, nálepky – Fandime.com se specializuje na výrobu a prodej předmětů pro fanoušky. Speciálně výroba triček, výroba šál či potisk nálepek. Spolupracujeme s kluby, fanouškovskými organizacemi i jednotlivci. Všem poskytujeme komplexní servis od tvorby grafického návrhu, přes zajištění výroby, po předání zhotoveného výrobku.

Liquid latex.cz

tekutý latex, liquid latex, výroba masek – liquid latex bodypainting, eshop s tekutým latexem pro malování na tělo a výrobu latexových masek a fetish oblečení, tekutá guma, přírodní tekutý latex, bodypainting barvy a příslušenství, výroba latexových šatů

Suroviny na výrobu zmrzliny

Italská zmrzlina, suroviny, výroba, receptury – Společnost PREGO Hradec Králové dodává suroviny na výrobu italských zákusků a italské zmrzliny z hotových směsí. Nabízíme také toppingy ke zdobení pohárů a moučníků, arabesky ke zdobení. Dodáváme potřeby pro zmrzlináře.

Načítání trvalo 0.0573 sekund.