+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aerplast, s.r.o.

Klíčová slova: větrná elektrárna malé větrné elektrárny turbína

E-mail: info@vetrne-elektrarny.eu

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervna 2009

Popis: Výroba a vývoj malých větrných elektráren a příslušenství pro firmy, rodinné domy a chalupy do 20 kW. Výroba měničů, regulátorů, servis, fotovoltaika, poradenská činnost

Web: www.vetrne-elektrarny.eu

Další související informace

NejTeplo.cz

tepelná čerpadla, solární elektrárny – Solární kolektory, tepelná čerpadla vzduch/voda i země/voda, solární elektrárny, solární panely, fotovoltaika. Vyřídíme za Vás dotaci, provedeme odbornou montáž, nabízíme on-line prodej, připravíme optimální návrh.

Restaurant Maledivy

restaurace Praha 7, restaurant Praha 7, Malé Divy – Restaurant se nachází v lokalitě Praha 7 Holešovice. Útulný interiér na Vás ihned dýchne domácí atmosféru. Čeká zde na vás nejen tradiční mexická kuchyně, ale i mezinárodní. Stravování (obědy, večeře) je možné uvnitř restaurace nebo je pro vás připravena venkovní zahrádka. Rozsáhlá vinotéka.

Silektro.cz

fotovoltaické systémy, solární elektrárny – Nabízíme kompletní servis od návrhu, až po realizaci fotovoltaických elektráren na klíč a zálohových napájecích sítí – záložní zdroje UPS. Maloobchod i velkoobchod nabízející solární panely, střídače a další sortiment.

Načítání trvalo 0.1067 sekund.