+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aerplast, s.r.o.

Klíčová slova: větrná elektrárna malé větrné elektrárny turbína

E-mail: info@vetrne-elektrarny.eu

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervna 2009

Popis: Výroba a vývoj malých větrných elektráren a příslušenství pro firmy, rodinné domy a chalupy do 20 kW. Výroba měničů, regulátorů, servis, fotovoltaika, poradenská činnost

Web: www.vetrne-elektrarny.eu

Další související informace

Ventilátory do domácnosti

ventilátory, malé ventilátory, ventilátory do – Internetový obchod nabízející malé ventilátory do Vaší domácnosti. Nabízíme designové ventilátory, ventilátory do koupelen, WC, potrubní ventilátory, ventilátory do restaurací, krbové ventilátory a veškeré příslušenství.

NejTeplo.cz

tepelná čerpadla, solární elektrárny – Solární kolektory, tepelná čerpadla vzduch/voda i země/voda, solární elektrárny, solární panely, fotovoltaika. Vyřídíme za Vás dotaci, provedeme odbornou montáž, nabízíme on-line prodej, připravíme optimální návrh.

U Strašidla v Malé Moravě

U Strašidla ,ubytování v Malé – Ubytování U Strašidla se nachází v Malé Moravě. Objekt je umístěn na polosamotě na kraji obce Malá Morava. Ve staré chalupě prý kdysi strašilo, proto název U Strašidla. Kapacita objektu je 6 lůžek. Hlavní vchod vede do menší chodby, ze které je kromě kuchyně a sociálního zařízení přístupný obývací pokoj vybavený televizí se satelitním příjmem.Z chodby se také po prudších schodech dostaneme do podkroví, kde jsou dvě ložnice lůžka,Ubytování U Strašidla nabízí možnost vlastního vaření v chalupě nebo si můžete zajít na jídlo do některé z blízkých restaurací. Vlastní vybavená kuchyňka, lednice, elektrický sporák, mikrovlnná trouba.Parkování v blízkosti objektu, v zimě si nezapomeňte vzít s sebou sněhové řetězy, možnost garáže.

Načítání trvalo 0.1244 sekund.