+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Agrimex zmrazená zelenina

Klíčová slova: agrimex, dione, dione premium, zelenina, zmrazený,

E-mail: info(zavináč)agrimex.org

Datum vloľení do katalogu: 16. kv?tna 2012

Popis: Agrimex je český zpracovatel a výrobce zmrazené zeleniny a ovoce s dlouhou tradicí. Své výrobky dodává do retailu pod značkou DIONE, pro foodservis jsou určneny značky AGRIMEX a DIONE Premium. Široký sortiment ve špičkové kvalitě.

Web: www.agrimex.org

Další související informace

Ovoce do škol

ovoce do škol, ovoce a zelenina, ovoce, zelenina – Ovoce do škol GIRA fruit s.r.o. v roli dodavatele. Ovoce a zelenina od firmy Girafruit.cz dodání kvalitního ovoce a zeleniny pro Vaši školu. Zapojte se s námi do programu Ovoce do škol a získejte zdarma pravidelné dodávky množství ovoce a zeleniny pro vaše žáky.

Pesema - rodinná farma

mrkev, farma, pesema, brambory, zelenina, cibule – Rodinná farma Pesema pro Vás pěstuje v úrodné polabské oblasti zejména brmabory, cibuli, mrkev, kudlubny, zelí, salát, květák, celer, pažitku, řepu a mnoho dalšího. Jestliže chcete mít jistotu, že se i Vám na Farmářských trzích dostane všech druhů zeleniny, není nic jednoduššího, než si Vaší oblíbenou zeleninu objednat on-line a zvolit osobní odběr na trhu, který Vám vyhovuje.

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Načítání trvalo 2.9008 sekund.