+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Agrimex zmrazená zelenina

Klíčová slova: agrimex, dione, dione premium, zelenina, zmrazený,

E-mail: info(zavináč)agrimex.org

Datum vloľení do katalogu: 16. kv?tna 2012

Popis: Agrimex je český zpracovatel a výrobce zmrazené zeleniny a ovoce s dlouhou tradicí. Své výrobky dodává do retailu pod značkou DIONE, pro foodservis jsou určneny značky AGRIMEX a DIONE Premium. Široký sortiment ve špičkové kvalitě.

Web: www.agrimex.org

Další související informace

Fructim: Ovoce a zelenina

ovoce, zelenina, sušené plody, čerstvé bylinky – Naše společnost se vedle standartního velkoobchodu zabývá zásobováním gastronomických provozů čerstvým ovocem, zeleninou, exotickými plody, bylinkami, loupanými produkty, saláty a houbami. Obsluhujeme hotely, restaurace, pizzerie, školy, nemocnice a další gastronomické provozy. Nabízíme: -možnost každodenního zásobování -rozsáhlý a vždy čerstvý sortiment od českých a zahraničních dodavatelů -ochucené zelné saláty -slevy v závislosti na velikosti odběru -dopravu zboží vlastními vozy na místo určení -flexibilitu k vašim požadavkům a potřebám -garanci kvality a jakosti -poradenství pro optimální skladování produktů za účelem minimalizace ztrát V současné době otevíráme provozovnu na Rudolfovské třídě v Českých Budějovicích.

Prodej zahradních osiv

semena, osivo, osiva, semínka, zelenina, bylinky – Kompletní nabídka zahradního osiva pro Vaši zahradu. Osivo zeleniny, bylinek, květin, jarní a podzimní cibuloviny, sadba hub a další. Navíc semena vzácných exotických rostlin, semínka tabáku, tromů a palem a dalších okrasných rostlin. Hnojiva.

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Načítání trvalo 0.0636 sekund.