+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Agrimex zmrazená zelenina

Klíčová slova: agrimex, dione, dione premium, zelenina, zmrazený,

E-mail: info(zavináč)agrimex.org

Datum vloľení do katalogu: 16. kv?tna 2012

Popis: Agrimex je český zpracovatel a výrobce zmrazené zeleniny a ovoce s dlouhou tradicí. Své výrobky dodává do retailu pod značkou DIONE, pro foodservis jsou určneny značky AGRIMEX a DIONE Premium. Široký sortiment ve špičkové kvalitě.

Web: www.agrimex.org

Další související informace

Cukety a tykve v kuchyni

cukety, tykve, patison, zelenina, zemědělství – Informační portál o tykvích (patison, cuketa) a dýních (okurka, žlutý meloun). Jejich pěstováním získáte chutnou surovinu pro zpracování v kuchyni nebo je lze využít i k dekorativním účelům.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Abasto - Ovoce a zelenina - rozvoz, zásobování

catering ovoce zelenina, rozvoz ovoce zelniny, dod – Catering, rozvoz a zásobování širokého sortimentu ovoce a zeleniny, loupaných a krájených produktů, hub, bylinek a dalších potravin do hotelů, restaurací, maloobchodů, obchodních řetězců a jídelen.

Načítání trvalo 0.0595 sekund.