+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AIVR - realizace výstav

Klíčová slova: realizace výstav, realizace expozic, výstavní

E-mail: info@aivr.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. srpna 2012

Popis: AIVR - komplexní realizace výstav a výstavních expozic v rámci celé EU. Zkušenosti od roku 1991. Realizace celých výstav i výstavních expozic na klíč, se systémy Octanorm, Maxima, Orbit a Combi. Příprava atypických expozic, včetně vizualizace.  Grafické práce, řezaná grafika, velkoplošný tisk a pronájem párty stanů, doprava exponátů, firemní prezentace.

Web: aivr.eu

Další související informace

Stavby srubu

Realizace srubových staveb, dřevostavby, sruby – Realizace srubových staveb, dřevostavby, sruby, roubenky, stavby ze dřeva, hrubé stavby.Realizujeme srubové domy a roubenky, chaty, rekreační objekty, zahradní domky, altány a pergoly. Vše rychle, levně a kvalitně.

Rekonstrukce interiérů

realizace interiérů, rekonstrukce interiérů – Hledáte kvalitní kancelářský nábytek? Potřebujete zařídit interiér? Navštivte www.adron.cz! Realizace interiérů, rekonstrukce interiérů, design interiérů, kvalitní kancelářský nábytek a doplňly, to je firma ADRON!

Báňská stavební společnos

Realizace staveb, projektová činnost ve výstavbě, – Provádíme stavební činnost, projektovou činnost ve výstavbě a rekonstrukce arevitalizace. Specializujeme se na veřejné zakázky. Dbáme na rychlost a přesnostvýstavby, klademe důraz na přání zákazníka. Naše firma se realizuje na poli stavitelství a rekonstrukcí. Provádíme projektovoučinnost ve výstavbě, revitalizace parků a domů. Často se zaměříme na veřejnézakázky, jako je budování pozemních komunikací, vodohospodářských budov,průmyslových staveb. Současně však stavíme a opravujeme i občanské budovy.Naší prioritou je Vaše spokojenost, proto klademe důraz na rychlost a přesnostvýstavby.

Načítání trvalo 0.0796 sekund.