+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AIVR - realizace výstav

Klíčová slova: realizace výstav, realizace expozic, výstavní

E-mail: info@aivr.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. srpna 2012

Popis: AIVR - komplexní realizace výstav a výstavních expozic v rámci celé EU. Zkušenosti od roku 1991. Realizace celých výstav i výstavních expozic na klíč, se systémy Octanorm, Maxima, Orbit a Combi. Příprava atypických expozic, včetně vizualizace.  Grafické práce, řezaná grafika, velkoplošný tisk a pronájem párty stanů, doprava exponátů, firemní prezentace.

Web: aivr.eu

Další související informace

Aquapost Kolařík Ondřej

Automatické závlahové systémy, realizace zahrad – Automatické závlahové systémy na míru po celé ČR pro zahrady, sportovní plochy, golfové hřiště a jiné. Nabízíme: Projekci a realizaci zavlažovacích systémů na klíč, kompletní technickou podporu při projekci i realizaci, otevřenou a aktivní spolupráci při vytváření díla, trvalý servis dle ústního, či písemného ujednání a mnohem více!

Realizace zakázky bez problému

řemeslník, práce, realizace zakázky – Potřebujete pomoci s realizací Vašich plánů, ale nemáte na to potřebnou kvalifikaci či vybavení? Centrum řemesel Vám sežene nejvhodnějšího kandidáta, který za Vás vše zařídí, a navíc stav zakázky můžete sledovat online na našich webových stránkách.

Realizace zahrad

realizace zahrad, projektování zahrad – Oborem firmy je návrh a realizace zahrad. Poskytujeme kompletní služby od vytvoření projektu až po realizaci, případně následnou pravidelnou údržbu. Realizujeme zahradní jezírka, automatické závlahy, vysazujeme trávníky, provádíme terénní úpravy.

Načítání trvalo 0.0941 sekund.