+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AIVR - realizace výstav

Klíčová slova: realizace výstav, realizace expozic, výstavní

E-mail: info@aivr.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. srpna 2012

Popis: AIVR - komplexní realizace výstav a výstavních expozic v rámci celé EU. Zkušenosti od roku 1991. Realizace celých výstav i výstavních expozic na klíč, se systémy Octanorm, Maxima, Orbit a Combi. Příprava atypických expozic, včetně vizualizace.  Grafické práce, řezaná grafika, velkoplošný tisk a pronájem párty stanů, doprava exponátů, firemní prezentace.

Web: aivr.eu

Další související informace

Realizace zahrady

Zahrada, Zahrady, Realizace zahrad – Poradíme a pomůžeme Vám při tvorbě zahrady snů. S naší pomocí bude celý proces tvorby zahrady hrou. Kvalitní návrh podle nejnovějších trendů zajistí hladký průběh realizace.

Projekty a realizace zahr

zahradní architektura, projekt, realizace zahrady, – Originální projekty zahrad a parků.Realizujeme i ty nejodvážnější úpravy včetně koupacích jezírek,střešních zahrad a travních koberců. Zahrady, parky odborně udržujeme.Vyřídíme obcím dotaci na zeleň.Originální projekty zahrad a parků.Realizujeme i ty nejodvážnější úpravy včetně koupacích jezírek,střešních zahrad a travních koberců. Zahrady, parky odborně udržujeme.Vyřídíme obcím dotaci na zeleň.

realizace zahrad Ostrava

realizace zahrad – Jsme firma s mnohaletou prací a v oblasti zahradnictví nyní nabízíme kompletní realizaci zahrad Ostrava. Jsme sice nově vznikající firma, ale navzdory tomu, jsme schopni poskytnout ty nejnižší ceny realizace zahrady v Ostravě a okolí.

Načítání trvalo 0.0799 sekund.