+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AL INVEST Břidličná, a. s

Klíčová slova: hliník,al invest,polotovary,fólie,obaly,plechy

E-mail: info@alinvest.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2009

Popis: Výrobce válcovaných polotovarů z hliníků a flexibilních obalových materiálů. Největší tuzemský producent flexibilních obalových materiálů a výrobce válcovaných polotovarů z hliníku a s více než 70tiletou tradicí.

Web: www.alinvest.cz

Další související informace

Speedypack

gastronomie,kelímky,víčka,obaly,sáčky,misky,nádobí – Dodáváme sortiment pro kavárny, rychlá občerstvení a obchody s potravinami. Dodáváme potravinářské obaly, kelímky na kávu a espresso, víčka, papírové sáčky a kornouty, salátové misky a jednorázové nádobí.

Fólie, obaly

fólie, obaly – Prodáváme fólie a obaly pro ruční i strojní formy balení vč. veškeré techniky pro obalování. V našem sortimentu nechybí PE fólie, BOPP a BOPET folie, dále polyolefinové fólie či PVC sleeve fólie, stroje pro ovinování, zatavování do pytlíků i stroje pro sk. balení.

Druhy sazeb - plyn

změna dodavatele, dodavatelé plynu, plyn, zemní pl – Elektřina není zadarmo. S tímto faktem se naprostá většina z nás již dávno smířila. Pravidelně tak otevíráme obálky s fakturami za tuto službu, abychom posléze zaslali peníze na účty dodavatelů.

Načítání trvalo 0.0906 sekund.