+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alfeko - hliníkové a ocel

Klíčová slova: lešení, pojízdné, hliníkové, ocelové, železné, kon

E-mail: obchod@alfeko.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervence 2009

Popis: Firma vyrábí hliníkové pojízdné lešení, hliníkové a ocelové stavební konstrukce. Specialitou jsou ocelové protipožární poklopy a nerezové skluzavky pro dětská hřiště. Výrobní program zahrnuje zákaznické montované konstrukce pro pódia a zastřešení.

Web: www.alfeko.cz/

Další související informace

VTP Kovo - zámečnictví

rámy, obytné, kontejner, lehké, ocelové, konstrukc – Vyrábíme a montujeme široký sortiment výrobků. Vrata, regály, brány, mříže, ocelové konstrukce, reklamní poutače. Provádíme kovoobrábění, zámečnické práce. Na základě Vašich požadavků a přání za Vámi přijedeme, vyrobíme, dodáme a namontujeme.

Afinis - Tesnenia

tesnenie, tesnenia, tesniaca technológia, výroba – Afinis Group s.r.o. je lídrom na trhu v dodávke a riešení problémov v oblasti tesnení a tesniacich technológií . Ponúka viac ako 40.000 položiek pre potreby priemyslu, údržby, servisov, ako i ostatných oblastiach podnikania.

Nábytek Žďár nad Sázavou

výroba, kuchyně, nábytek, – výroba kuchyní, nábytku, vestavěných skříní, ložnic a dětských pokojů. Navhrneme a vyrobíme Vám kancelářský nábytek a vybavení ubytovacích a sportovních zařízení na míru. výroba kuchyní, nábytku, vestavěných skříní, ložnic a dětských pokojů. Navhrneme a vyrobíme Vám kancelářský nábytek a vybavení ubytovacích a sportovních zařízení na míru.

Načítání trvalo 0.0877 sekund.