+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Analýza a optimalizace

Klíčová slova: Analýza, optimalizace, vstřikování, plast, moldflo

E-mail: j.zackova@simulplast.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2009

Popis: Provádíme optimalizace vstřikování plastů, moldflow analýzy, simulace tečení, optimálizace vtoku, poradenství před výrobou. Výsledky slouží k optimalizaci designu dílu a formy, zpracovatelských podmínek a zkrácení doby vstupu výrobku na trh. Výrazně dochází k zkrácení doby vývoje. Používáme software Moldex3D, který jako jediný na trhu nabízí plnohodnotnou 3D analýzu všech komponent formy.

Web: www.simulplast.cz

Další související informace

Peter Koštúr, PKengineeri

PKengineering, navrhování, optimalizace, – Věnujeme se veškeré činnosti spojené se strojírenstvím, projekcí, navrhování, optimalizací mechanismů a konstrukcí, pevnostní a únavové analýzy. Jsme schopni Vám zprostředkovat výrobu Vašich součástí. Věnujeme se také implementaci LEAN a six sigma do procesů výroby, ale i do administrativních činností.

Webtec s.r.o.

pay per click, ppc, SEO, optimalizace, seo – Tvorba internetových obchodů jako efektivní nástroj na online prodej produktů s příjemným vzhledem a jednoduchým používáním pro návštěvníky E-shopu. Komplexní tvorba web stránek použitím moderních technologií a internet marketingových nástrojů - optimalizace webu pro vyhledávače, registrace do internetových katalogů. Grafická tvorba firemní identity a jednotného designu, která vylepší image firmy a zvýší úspěšnost reklamy. Dále profesionální tvorba a správa reklamní kampaně.

SEO optimalizace webu pr

seo optimalizace, seo webu, optimalizace pro vyhl – SEO webu na Seznamu, Googlu a Yandex. U nás platíte vždycky po dosažení výsledku po každé klíčové frázi - za dny, ve kterých byl web na první stránce výsledků vyhledávání Googlu, Seznamu nebo Yandexu.

Načítání trvalo 0.0660 sekund.