+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Analýza a optimalizace

Klíčová slova: Analýza, optimalizace, vstřikování, plast, moldflo

E-mail: j.zackova@simulplast.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2009

Popis: Provádíme optimalizace vstřikování plastů, moldflow analýzy, simulace tečení, optimálizace vtoku, poradenství před výrobou. Výsledky slouží k optimalizaci designu dílu a formy, zpracovatelských podmínek a zkrácení doby vstupu výrobku na trh. Výrazně dochází k zkrácení doby vývoje. Používáme software Moldex3D, který jako jediný na trhu nabízí plnohodnotnou 3D analýzu všech komponent formy.

Web: www.simulplast.cz

Další související informace

Internetový marketing

seo, sem, google analytics, optimalizace, reklama – Jsme odborníci na internetový marketing, SEO optimalizace, tvorbu a optimalizaci www stránek, PPC reklamní kampaně Sklik, AdWords, AdFox, Etarget a Billboard. Poskytujeme školení, poradenství a konzultace. Zajistíme zvýšení návštěvnosti a vyhodnotíme návratnost investic pomocí Google Analytics. Nabízíme kompletní služby v internetovém marketingu. Optimalizátoři.cz.

Seo optimalizace

seo, optimalizace, web, webové stránky, levné – Existuje mnoho různých způsobů, jak můžete informovat Vaše potenciální zákazníky o tom, že existujete a co nabízíte. Přesto Vaším nejdůležitějším marketingem vždy bude to, že Vás doporučí Váš stávající zákazník. Na to ostatní jsme tu my. Zajišťujeme služby od SEO, reklamních SMS či PPC kampaní až po konzultace týkající se marketingu . Snažíme se dívat na Vaše zákazníky jinak, než ostatní, snažíme se na ně dívat jako na lidské bytosti se svými jedinečnými vlastnostmi i potřebami.

FirmaVdluzich.cz

Daně, Daňová optimalizace, Převzetí firem, likvida – Má Vaše firma marketingové, finanční, či existenční problémy? Nabízíme převzetí firmy, likvidace firmy a daňové optimalizace. VIP servis nabízíme převzetí společnosti do 24 hodin. Má Vaše firma marketingové, finanční, či existenční problémy? Nabízíme převzetí firmy, likvidace firmy a daňové optimalizace. VIP servis nabízíme převzetí společnosti do 24 hodin.

Načítání trvalo 2.9160 sekund.