+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Analýza a optimalizace

Klíčová slova: Analýza, optimalizace, vstřikování, plast, moldflo

E-mail: j.zackova@simulplast.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2009

Popis: Provádíme optimalizace vstřikování plastů, moldflow analýzy, simulace tečení, optimálizace vtoku, poradenství před výrobou. Výsledky slouží k optimalizaci designu dílu a formy, zpracovatelských podmínek a zkrácení doby vstupu výrobku na trh. Výrazně dochází k zkrácení doby vývoje. Používáme software Moldex3D, který jako jediný na trhu nabízí plnohodnotnou 3D analýzu všech komponent formy.

Web: www.simulplast.cz

Další související informace

Seo optimalizace

seo optimalizace, Registrace do katalogů,linkbuild – Registrujeme Vaši stránku do katalogů, vyhledavačů, provádíme seo analýzy a další služby v oblasti reklamy na internetu. Naší práce spočívá ve propagování Vašeho webu případně Vaší značky. Svěřte nám Váš projekt!

SEO Optimalizace

SEO optimalizace, optimalizace pro vyhledávače – Vyhledávače SEO - optimalizace pro vyhledávače podporuje propagaci firem a prodej produktů pomocí nástrojů mezi které patří SEO analýza klíčových slov, validita webu, optimalizace kódu, analýza pozice ve vyhledávačích, registrace do katalogů, analýza popularity, denzita klíčových slov, analýza unikátních textů nebo tvorby zpětných odkazů. Optimalizace webu má za účel získat přední pozice ve vyhledávačích a tím zvýšit návštěvnost optimalizované stránky.

Gravírovaní Praha

gravirovani, kov, drevo, plast, guma, reklama – Gravírování je moderní techologie, při níž se za pomocí gravírovacích strojů odebírá předem určená vrstva z daného podkladu. Gravírovat se dá prakticky do jakéhokoliv materiálu.Gravírování je moderní techologie, při níž se za pomocí gravírovacích strojů odebírá předem určená vrstva z daného podkladu. Gravírovat se dá prakticky do jakéhokoliv materiálu.

Načítání trvalo 2.7479 sekund.