+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Analýza a optimalizace

Klíčová slova: Analýza, optimalizace, vstřikování, plast, moldflo

E-mail: j.zackova@simulplast.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2009

Popis: Provádíme optimalizace vstřikování plastů, moldflow analýzy, simulace tečení, optimálizace vtoku, poradenství před výrobou. Výsledky slouží k optimalizaci designu dílu a formy, zpracovatelských podmínek a zkrácení doby vstupu výrobku na trh. Výrazně dochází k zkrácení doby vývoje. Používáme software Moldex3D, který jako jediný na trhu nabízí plnohodnotnou 3D analýzu všech komponent formy.

Web: www.simulplast.cz

Další související informace

SEO optimalizace, online

seo, seo optimalizace, seo optimalizace stránek – SEO optimalizace a online marketing – SEO.AIRA.CZ - Dlouhodobě se zabýváme problematikou internetového marketingu. Nabízíme i služby jako webdesign, konzultace webových prezentací nebo vývoj informačních systémů a webových aplikací..

Jak na optimalizaci WWW

SEO optimalizace, optimalizace WWW – JakNaOptimalizaci.cz se zabývá užitečnými radami a informacemi o SEO optimalizaci, optimalizaci pro uživatele a optimalizaci výkonu WWW stránek. S pomocí těchto stránek vykouzlíte dokonalé webové stránky.

SEO webu pro bábu i dědu

SEO, optimalizace, keywords, backlink, meta tagy – SEO/optimalizace webu: jakým způsobem upravovat meta tagy, titulky, nadpisy, zpětné odkazy, popisy obrázků - a jakých chyb se vyvarovat. Jakým způsobem psát a korigovat texty, kde se umístit. Co je to SERP a proč má pro nás význam?

Načítání trvalo 0.0641 sekund.