+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ano - mražené potraviny

Klíčová slova: velkoobchod, balení, recepty, novinky,mražené,

E-mail: fal@falservices.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ledna 2013

Popis: Naše firma se zaměřuje na výrobu mražených potravin, speciálně na hluboce zmrazené produkty. Distribuujeme jak do nadnárodníchřetězců Ahold, Tesco, Kaufland, Globus, Interspar, Penny market tak i do menších osobních sítí jako jsou Hruška, Coop,.

Web: www.mrazenepotraviny.eu/

Další související informace

Ryorex/Multibrands cz

velkoobchod, drogerie, kosmetika, Wella, Rimmel – Výroba a distribuce kosmetického, drogistického zboží v oblastech pleťové a tělové kosmetiky, vlasové kosmetiky, dámské a pánské spotřební kosmetiky, přípravků péčí o rty, značkových parfémů a vůní, dekorativní kosmetiky, ostatního kosmetického a drogistického zboží. Dále pak exkluzivně zastupujeme zahraniční výrobní společnosti pro výhradní prodej a distribuci v České republice.

Recepty a vaření

recepty, vaření, kuchařka, kuchyně – Chcete inspiraci co vařit? Podívejte se na naši kuchařku plnou receptů a tipů na vaření. Naleznete zde nejrůznější recepty, rady a články o vaření. Navíc zde jsou vždy fotky a přesný postup, jak co dělat.

Recepty online

recepty, recepty online, kuchařka, kuchař – Kuchař24.cz to je online kuchařka se skvělými recepty, postřehy do kuchyně a články o jídle a vaření. Přinášíme Vám stále nové a zajímavé recepty. Recepty s fotkou a srozumitelným postupem jak pro začínající, tak i pokročilé kuchaře. Kuchař24.cz to je Vaše internetová kuchařka.

Načítání trvalo 2.3189 sekund.