+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AQUATECH, spol. s r.o.

Klíčová slova: úprava vody, elektronická úprava vody

E-mail: info@aquatech.sk

Datum vloľení do katalogu: 6. prosince 2011

Popis: Úprava vody na nechemickom princípe (elektronická a magnetická úprava vody) je náš hlavný odbor od roku 1991. Vyrábame prístroje AntiCa++, ktoré spoľahlivo zabraňujú tvorbe vodného kameňa. Taktiež ponúkame doplnkové zariadenia.

Web: www.aqautech.sk

Další související informace

Povrchová úprava dřeva

Formování dřeva, povrchová úprava dřeva – Povrchová úprava dřeva, formování dřeva, řezání dřeva na přesné formáty. Poskytujeme služby truhlářům a domácím kutilům, přesné řezání, povrchová úprava dřeva, formování deskových materiálů, dřevotřísek, laminovaných desek (lamina) a všech dřevěných deskových materiálů. Vyrábíme kompletní nábytkové díly, včetně montážních otvorů a olepování hran.

Úprava fotek

úprava fotek, úprava fotek online, úprava fotek – Úprava fotek zdarma pomocí online editoru. Pomocí online editoru pro úpravu fotografií můžete snadno upravit světlost, kontrast, barevnost, ostrost, orámování a další vlastnosti vašich fotografií. Úprava fotek.

Úprava tvrdé vody

tvrdá voda, vodní kámen, úprava vody, magnet – Tvrdá voda, vodní kámen a jeho usazeniny Vás již nemusí znepokojovat. Pro odstranění vodního kamene je efektivní řešení fyzikální úprava vody Antica + +. Powel Antica, s.r.o. nabízí úpravu tvrdé vody v provedení jako nezávislý magnet nebo závislý elektromagnet pro potrubí do 1000 mm.

Načítání trvalo 0.1006 sekund.