+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aroma marketing přístroje

Klíčová slova: aroma marketing,scent marketing,smyslový marketing

E-mail: coex.cz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervence 2013

Popis: Prvotřídní materiály, jedinečný výsledek a neotřelý design. Nabízené produkty scent marketingu posouvají hranice na poli designu a technologie. Plně automatizované a bezúdržbové aroma difuzéry zajišťují dokonalé aromatizování ovzduší. Technologický postup je garancí dlouhodobě výhodné investice a extrémně nízké spotřeby.

Web: innoscent.cz

Další související informace

Lesensky PR & Media

pr public relations média marketing tisková zpráva – Tým odborníků poskytuje pod vedením Petra Lesenského profesionální servis klientům v oblasti PR a médií. Bývalí i současní redaktoři a šéfredaktoři tuzemských tištěných a internetových médií se snaží přenášet své vědomosti a znalosti ve prospěch firem z nejrůznějších oborů. Základem práce nově vznikajícího externího týmu je kvalita informace, seriózní přístup a promptní reakce.

PR marketing

propagace,PR články,marketing,PR marketing – Na našich webových stránkách můžete uveřejnit své PR články a podořit tak svůj PR marketing. Rozvíjejte svůj PR marketing.Na našich webových stránkách můžete uveřejnit své PR články a podořit tak svůj PR marketing. Rozvíjejte svůj PR marketing.

CONCEPT building s.r.o.

hliněné omítky, diamantová technika, marketing – hliněné omítky, benátské, marocké štuky; diamantová technika - řezání a vrtání, prodej diamantových kotoučů; marketingové a reklamní poradenství, event management; vzdělávací kurzy, semináře a školení

Načítání trvalo 0.0900 sekund.