+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ART GLASS CENTER

Klíčová slova: ART GLASS CENTER,original glass figures 300-500 mm

E-mail: info@artglas.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. kv?tna 2010

Popis: Dovolte nám představit naši speciální výrobu originálních a mimořádně velkých skleněných figur, vyráběných ručně na sklářském kahanu. Obvyklá produkce původní technologie výroby jsou malé figurky cca 10 cm. Vyvinuli jsme v průběhu let vlastní pracovní metody výroby figur velkých 30 až 50 cm. Naše výroba je založena na vlastním autorském designu a postupech.Všechny naše výrobky jsou chráněny autorským právem a ty nejlepší z nich jsou registrované a chráněné proti napodobování průmyslovým vzorem. Na svou produkci máme registrováno 350 průmyslových vzorů a ochranné známky. Veškerá práva výroby, prodeje a vyobrazení našich figur jsou plně vyhrazena. Naše originální velké skleněné figury pravidelně vystavujeme na prestižních výstavách v ČR a v zahraničí a dodáváme od roku 1997 na tuzemský a zahraniční trh.

Web: www.artglass.cz

Další související informace

Reality reference

mm reality, M&M reality, mmreality, reference – M&M reality patří mezi špičku realitních kanceláří. Ročně prodáme přes 15 000 nemovitostí, na stránkách mmreality-reference.cz najdete naše reference. Vsaďte na zkušenost a svoje nemovitosti nakupujte i přes M&M reality.

Art hotel Royal Golf v Karlových Varech

Art hotel Royal Golf,ubytování v Karlových – Hotel se nachází v malebném údolí říčky Teplé uprostřed nádherného parku sousedícího s profesionálním osmnáctijamkovým golfovým hřištěm, nedaleko lázeňského centra Karlových Varů. Jednotlivé pokoje jsou tak rozděleny do několika kategorií, které uspokojí rozdílné požadavky hostů. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Všechny pokoje jsou vybaveny minibarem, trezorem, plazmovou televizí se satelitním příjmem, telefonem, WIFI zdarma, koupelnou a WC. Některé pokoje mají vlastní balkon.Art Hotel Royal Golf nabízí starvování v hotelové restauraci s barem klubového stylu, která je situována v hlavní budově.

Načítání trvalo 0.0610 sekund.