+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ART GLASS CENTER

Klíčová slova: ART GLASS CENTER,original glass figures 300-500 mm

E-mail: info@artglas.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. kv?tna 2010

Popis: Dovolte nám představit naši speciální výrobu originálních a mimořádně velkých skleněných figur, vyráběných ručně na sklářském kahanu. Obvyklá produkce původní technologie výroby jsou malé figurky cca 10 cm. Vyvinuli jsme v průběhu let vlastní pracovní metody výroby figur velkých 30 až 50 cm. Naše výroba je založena na vlastním autorském designu a postupech.Všechny naše výrobky jsou chráněny autorským právem a ty nejlepší z nich jsou registrované a chráněné proti napodobování průmyslovým vzorem. Na svou produkci máme registrováno 350 průmyslových vzorů a ochranné známky. Veškerá práva výroby, prodeje a vyobrazení našich figur jsou plně vyhrazena. Naše originální velké skleněné figury pravidelně vystavujeme na prestižních výstavách v ČR a v zahraničí a dodáváme od roku 1997 na tuzemský a zahraniční trh.

Web: www.artglass.cz

Další související informace

Shop unikátní předměty

koupit Art Astrologie Bižuterie Blogy Boty Broadba – koupit Art Astrologie Bižuterie Blogy Boty Broadband Camping a turistika centra College Computer Support Cvičení a zdraví Dámské Děti Dětské dohazování důvěryhodné elektronické obchody e commerce obchodech e commerce shopping cart e commerce shopping cart software e commerce shopping cart solution e commerce shopping cart web e commerce shopping carts e obchodech gr e obchodech jp e obchodů e shopy e zóny obchodech Email Marketing Fitness Gaming Golf Hudba Kabelky Languages letní sporty Miminka Mobilní zábava Music Návody nejlépe e obchodech obchodech uk Oblečení Online služby Pánské Periferie Photo Počítačové a elektronika Počítačové HW Příslušenství profesionální sportovní organizace Professional Zábava řecké e obchodech Registrace domény Rekreaci a volný čas Sázení sběratelské předměty a suvenýry Slevy a společenství Sport Spotřební elektronika strana Zboží Suvenýry Svatby Tabák Rodinné Teens Události Umění Venku Vodní sporty Vybavení Výpočetní SW Vzdělání Zábava Zimní sporty

Video Art Production

Video Art Production v areálu Filmové Ateliery – Naše HDV - High Definition profesionální střihové a postprodukční studio ve Zlíně provádí záznamy na kamery HDV a ve standardních PAL formátech, digitální střih videa, profesionální barevné korekce Apple Color, DVD mastering, Blu-ray Disc videoduplikace, výroba a potisk DVD. Školení Final Cut Studia 2 ve Zlíně.

Diskuze reality

mm reality, M&M reality, mmreality, diskuze – Potřebujete se poradit o realitách? Na stránkách mmreality-diskuze.cz najdete zkušenosti rady tipy a hodnocení týkající se realit. Mmreality patří ke špičkám v oboru, ročně prodají 15 000 nemovitostí. Nechte si poradit od profesionálů.

Načítání trvalo 3.2305 sekund.