+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ART GLASS CENTER

Klíčová slova: ART GLASS CENTER,original glass figures 300-500 mm

E-mail: info@artglas.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. kv?tna 2010

Popis: Dovolte nám představit naši speciální výrobu originálních a mimořádně velkých skleněných figur, vyráběných ručně na sklářském kahanu. Obvyklá produkce původní technologie výroby jsou malé figurky cca 10 cm. Vyvinuli jsme v průběhu let vlastní pracovní metody výroby figur velkých 30 až 50 cm. Naše výroba je založena na vlastním autorském designu a postupech.Všechny naše výrobky jsou chráněny autorským právem a ty nejlepší z nich jsou registrované a chráněné proti napodobování průmyslovým vzorem. Na svou produkci máme registrováno 350 průmyslových vzorů a ochranné známky. Veškerá práva výroby, prodeje a vyobrazení našich figur jsou plně vyhrazena. Naše originální velké skleněné figury pravidelně vystavujeme na prestižních výstavách v ČR a v zahraničí a dodáváme od roku 1997 na tuzemský a zahraniční trh.

Web: www.artglass.cz

Další související informace

Wrapdream Art Direction

Wrapdream, Art Direction, agentura, ilustrace – Art Direction agentura Wrapdream specializovaná na ilustraci, grafiku a multimédia.

Puzzle

puzzle, prodej puzzle, puzzle e-shop, art puzzle – Internetový obchod Puzzle-Rylekva je zaměřený na prodej puzzle. Nabízíme značkové puzzle Editions Ricordi, Jumbo, Heye, Gibson Games, Schmidt, které jsou zárukou kvality. Prodej art puzzle, fantasy puzzle a puzzle humor za skvělé ceny.

Pronájem vířivky

pronájem vířivky, soukromá vířivka, SPA studio MM – Od roku 2011 nabízíme nejkvalitnější masáže a otevřeli jsme pro vás soukromou vířivku, kterou je super využívat v kombinaci s našimi masážemi. Od roku 2011 nabízíme nejkvalitnější masáže a otevřeli jsme pro vás soukromou vířivku, kterou je super využívat v kombinaci s našimi masážemi.

Načítání trvalo -96.83 sekund.