+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Artline Glass Bohemia

Klíčová slova: pískované sklo, sanded glass, beton gläser

E-mail: zedna@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2008

Popis: Vážení zákazníci a přátelé, dovoluji si Vám představit a zároveň nabídnout výrobky ze své autorské dílny.Při zpracování skla používám techniku pískování reliéfu, což je moderní a ekologickou alternativou leptaného skla. Principem pískování je otryskání skla přes vyřezanou šablonu s motivem.Po odstranění šablony pískovaná plocha tvoří nesmazatelný obraz, který se může prolínat ve více vrstvách.Surovinou pro výrobu je sklo z českých, italských a německých skláren zpracovávajících surovinu ručním způsobem foukání do forem nebo na píšťale. Výtvarné návrhy dekoru jsou tvořeny pro konkrétní skleněný objekt, proto je každý prezentovaný výrobek autorským originálem, jehož postup celého zpracování je ruční výrobou od návrhu až po finální podobu. Na těchto stránkách se seznámíte se současnou tvorbou mého ateliéru.

Web: www.piskovanesklo.wz.cz

Další související informace

K-LIGHTS s.r.o.

Lustry, svítidla, malované sklo, vysoký smalt – Česká firma se zaměřením na výrobu svítidel. Portfolio: Lustry, svítidla, malované sklo, vysoký smalt, broušené sklo, kandelábry, osvětlení, nástěníky, křišťál, lampy, repase, čištění svítidel, řešení na klíč, restaurování.

Cat Beads - vinutky

lampové sklo, skleněné tyčky, vinutky, lampwork, e – Internetový obchod s lampovým sklem a potřebami pro vinuté perle. Široká nabídka lampového skla světových značek. Vše co potřebujete pro výrobu vinutek najdete v našem obchodě. Nabízíme i kurzy vinutí.

Domácí potřeby, sklo, hrn

Domácí potřeby, sklo, hrnce, nádobí – U nás naleznete toto a mnoho dalšího zboží - domácí potřeby, sklo, hrnce, nádobí, pánve, hrnec, pánev, nádobí, porcelán, příbory, termohrnce, termosky, sklenice. U nás naleznete toto a mnoho dalšího zboží - domácí potřeby, sklo, hrnce, nádobí, pánve, hrnec, pánev, nádobí, porcelán, příbory, termohrnce, termosky, sklenice.

Načítání trvalo 0.0739 sekund.