+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Artline Glass Bohemia

Klíčová slova: pískované sklo, sanded glass, beton gläser

E-mail: zedna@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2008

Popis: Vážení zákazníci a přátelé, dovoluji si Vám představit a zároveň nabídnout výrobky ze své autorské dílny.Při zpracování skla používám techniku pískování reliéfu, což je moderní a ekologickou alternativou leptaného skla. Principem pískování je otryskání skla přes vyřezanou šablonu s motivem.Po odstranění šablony pískovaná plocha tvoří nesmazatelný obraz, který se může prolínat ve více vrstvách.Surovinou pro výrobu je sklo z českých, italských a německých skláren zpracovávajících surovinu ručním způsobem foukání do forem nebo na píšťale. Výtvarné návrhy dekoru jsou tvořeny pro konkrétní skleněný objekt, proto je každý prezentovaný výrobek autorským originálem, jehož postup celého zpracování je ruční výrobou od návrhu až po finální podobu. Na těchto stránkách se seznámíte se současnou tvorbou mého ateliéru.

Web: www.piskovanesklo.wz.cz

Další související informace

Kontejnerová doprava

Kontejnerová doprava , stavební suť, Beton – Odvoz sutin - Kontejnery na odvoz stavební suti Odvoz stavební suti z rekonstrukce či demolice, přistavení kontejneru na dohodnutou dobu. Odvoz odpadu - kontejnery na odvoz odpadu odvoz odpadu při vyklízení staveb, budov, hal a skladů, sklepů a půd. Odvoz odpadu při stěhovaní, rekonstrukci a podobně. Dovoz písku, štěrků, stavebních materiálů Dovoz písku v Olomouckém regionu. Sklápěcí kontejnery pro jakékoliv sypké materiály.

Pivní galerie

pivní speciály, silná piva, etikety a pivní sklo, – Rozvoj českého pivovarnictví, prodej českých pivních speciálů prodej dárkového balení piva, prodej českých silných piv, možnost objednání přes internet, prodej pivních etiket a pivního skla, nejsilnější česká piva

Porcelán, sklo, keramika

gastrotechnika, gastro-zařízení, porcelán, sklo, – Odborný internetový obchod zabývající se prodejem gastrotechniky a gastro-zařízení. U nás zakoupíte od porcelánu, skla, keramiky až po konvektomaty. Zajistíme servis a zaškolení Vašeho personálu.

Načítání trvalo 0.0784 sekund.