+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Artline Glass Bohemia

Klíčová slova: pískované sklo, sanded glass, beton gläser

E-mail: zedna@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2008

Popis: Vážení zákazníci a přátelé, dovoluji si Vám představit a zároveň nabídnout výrobky ze své autorské dílny.Při zpracování skla používám techniku pískování reliéfu, což je moderní a ekologickou alternativou leptaného skla. Principem pískování je otryskání skla přes vyřezanou šablonu s motivem.Po odstranění šablony pískovaná plocha tvoří nesmazatelný obraz, který se může prolínat ve více vrstvách.Surovinou pro výrobu je sklo z českých, italských a německých skláren zpracovávajících surovinu ručním způsobem foukání do forem nebo na píšťale. Výtvarné návrhy dekoru jsou tvořeny pro konkrétní skleněný objekt, proto je každý prezentovaný výrobek autorským originálem, jehož postup celého zpracování je ruční výrobou od návrhu až po finální podobu. Na těchto stránkách se seznámíte se současnou tvorbou mého ateliéru.

Web: www.piskovanesklo.wz.cz

Další související informace

Umělecké zpracování skla

vitráže, pískování skla, umělecké sklo, fusing, – Ateliér Sklo rejnok - výroba obrazů, zrcadel, pískovaného skla, plastik, vitráží, misek, vitráže, pískování skla, umělecké sklo, fusing, zrcadla, plastiky, skleněné plastiky. Naše firma se zabývá uměleckým zpracováním skla formou fusingu, pískování, broušení, tvorbou vitráží a skleněných plastik.

Gastro zařízení

Sklo, porcelán, příbory, prostřený stůl, jídelní l – Odborný zásilkový obchod – značkové zboží za přijatelnou cenu. Sklo, porcelán, příbory, prostřený stůl, jídelní lístky, bufetový systém, bufet banket raut, bar, termoboxy, nabídkové tabule, zařízení hotelu a recepce.

Domácí potřeby, sklo, hrn

Domácí potřeby, sklo, hrnce, nádobí – U nás naleznete toto a mnoho dalšího zboží - domácí potřeby, sklo, hrnce, nádobí, pánve, hrnec, pánev, nádobí, porcelán, příbory, termohrnce, termosky, sklenice. U nás naleznete toto a mnoho dalšího zboží - domácí potřeby, sklo, hrnce, nádobí, pánve, hrnec, pánev, nádobí, porcelán, příbory, termohrnce, termosky, sklenice.

Načítání trvalo 0.0620 sekund.