+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Artline Glass Bohemia

Klíčová slova: pískované sklo, sanded glass, beton gläser

E-mail: zedna@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2008

Popis: Vážení zákazníci a přátelé, dovoluji si Vám představit a zároveň nabídnout výrobky ze své autorské dílny.Při zpracování skla používám techniku pískování reliéfu, což je moderní a ekologickou alternativou leptaného skla. Principem pískování je otryskání skla přes vyřezanou šablonu s motivem.Po odstranění šablony pískovaná plocha tvoří nesmazatelný obraz, který se může prolínat ve více vrstvách.Surovinou pro výrobu je sklo z českých, italských a německých skláren zpracovávajících surovinu ručním způsobem foukání do forem nebo na píšťale. Výtvarné návrhy dekoru jsou tvořeny pro konkrétní skleněný objekt, proto je každý prezentovaný výrobek autorským originálem, jehož postup celého zpracování je ruční výrobou od návrhu až po finální podobu. Na těchto stránkách se seznámíte se současnou tvorbou mého ateliéru.

Web: www.piskovanesklo.wz.cz

Další související informace

K-LIGHTS s.r.o.

Lustry, svítidla, malované sklo, vysoký smalt – Česká firma se zaměřením na výrobu svítidel. Portfolio: Lustry, svítidla, malované sklo, vysoký smalt, broušené sklo, kandelábry, osvětlení, nástěníky, křišťál, lampy, repase, čištění svítidel, řešení na klíč, restaurování.

Malované sklo

Malované sklo, malování na sklo, dekorativní sklo, – Michaela Slatinská - Malované sklo, malování na sklo Malování na sklo! Nabízíme stylové ručně malované obrázky na sklo, originální skleněné výrobky, skleněné dekorativní sklo a bytové skleněné dekorace a dopňky.

GLASSPO-POSPÍŠIL - výroba

křišťál, broušené sklo, vázy, broušení, umělecké s – Naše firma se zabývá výrobou a prodejem ručně broušeného olovnatého křišťálu a zpracováním sodového skla. Naším hlavním cílem je maximální spokojenost našich zákazníků. Velký výběr skleněných výrobků.

Načítání trvalo 0.0681 sekund.