+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Artline Glass Bohemia

Klíčová slova: pískované sklo, sanded glass, beton gläser

E-mail: zedna@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2008

Popis: Vážení zákazníci a přátelé, dovoluji si Vám představit a zároveň nabídnout výrobky ze své autorské dílny.Při zpracování skla používám techniku pískování reliéfu, což je moderní a ekologickou alternativou leptaného skla. Principem pískování je otryskání skla přes vyřezanou šablonu s motivem.Po odstranění šablony pískovaná plocha tvoří nesmazatelný obraz, který se může prolínat ve více vrstvách.Surovinou pro výrobu je sklo z českých, italských a německých skláren zpracovávajících surovinu ručním způsobem foukání do forem nebo na píšťale. Výtvarné návrhy dekoru jsou tvořeny pro konkrétní skleněný objekt, proto je každý prezentovaný výrobek autorským originálem, jehož postup celého zpracování je ruční výrobou od návrhu až po finální podobu. Na těchto stránkách se seznámíte se současnou tvorbou mého ateliéru.

Web: www.piskovanesklo.wz.cz

Další související informace

Anglass

sklo, porcelán, síťotisk, – Jsme firma, která je schopna dekorovat sklo, porcelán, plasty, papír ale i jiné materiály sítotiskem, pískováním a speciálními fóliemi. V současnosti rozvíjíme dosažené znalosti, zkvalitňujeme a rozšiřujeme výrobu a služby jako je technologie potisku plochých i složitých tvarových předmětů.

Porcelán, sklo, keramika

gastrotechnika, gastro-zařízení, porcelán, sklo, – Odborný internetový obchod zabývající se prodejem gastrotechniky a gastro-zařízení. U nás zakoupíte od porcelánu, skla, keramiky až po konvektomaty. Zajistíme servis a zaškolení Vašeho personálu.

Sklo, karlovarský porcelán a keramika

sklo, porcelán, keramika, karlovarský porcelán, – Internetový obchod se zaměřením na prodej sortimentu: sklo, porcelán, keramika, karlovarský porcelán, porcelán cibulák od kvalitních výrobců Bohemia Crystal, Thun 1794 a další.

Načítání trvalo 0.0566 sekund.