+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Atypický Nábytek Plachá

Klíčová slova: nábytek do ložnice,nábytek na míru,skříně na míru,

E-mail: placha@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. dubna 2014

Popis: ANP Jaroslava Plachá - jsme menší rodinná firma zabývající se výrobou ložnicového nábytku z lamina tj. šatní skříně, postele, komody, nočních stolky ale i dětské pokoje chodby apod. Vyrábíme nábytek atypicky na míru pro Vás za perfektní ceny.

Web: www.xn--skn-sma5u7m.eu/

Další související informace

Autopotahy, autopotahy na

Autopotahy, autopotahy na míru, potahy do auta – Firma ELA vyrábí autopotahy již od roku 1991, takže se naše letité zkušenosti snažíme maximálně přenést do kvality zpracování našich výrobků tak, aby potahy do auta uspokojily i nejnáročnější zákazníky.

Truhlářství Charvát

truhlářství, nábytek, nábytek na míru, nábytek na – Výroba a montáž nábytku na zakázku. Vycházíme z návrhu zákazníka, případně navrhujeme řešení. Zakázku zaměříme, zkonzultujeme, vyrobíme, dovezeme a nainstalujeme. Spojte své představy s naší kvalitou.

Stolařství Mikl

nábytek na míru, kuchyně, skříně, podlahy, podbití – Zabýváme se návrhem a výrobou všech stolařských prací na míru. Nabízíme výrobu nábytku, kuchyní, dřevěných obkladů, podbití, altánků a dalších. Po konzultaci s Vámi vypracujeme 3-D nárvh, který dostanete spolu s ceníkem za vámi zadanou zakázku.

Načítání trvalo 0.0651 sekund.