+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bazény, okna - Tomášek s.

Klíčová slova: Bazény, venkovní bazény, zahradní bazény, rodinné

E-mail: ladislavtomasek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. listopadu 2010

Popis: " Výroba, dodávka a montáž bazénů a oken pro celém území České republiky. Vyrábíme bazény plastové, foliové i sklolaminátové, bazény pro venkovní použití, tak i do interierů." .............................

Web: www.bazeny-okna.cz









Další související informace

CARBE s.r.o.

dřevoobráběcí stroje – Prodej, výkup a servis dřevoobráběcích strojů, nástrojů, technologií a příslušenství. Nabízíme nové, zánovní a použité repasované profesionální dřevoobráběcí stroje pro dřevařský a nábytkářský průmysl, stolaře a truhláře. Vše se zárukou, servisem, poradenstvím a rodinným přístupem.

Zruby, zrubové domy

zrub, zrubove, bungalovy, chaty, drevene, rodinne, – Zruby a rodinné zrubové domy staviame podľa želania zákazníka v rámci celkovej realizácie i jednotlivých fáz výstavby, vrátane služieb a následného servisu. Zruby Kunaj – ponuka drevostavieb zahŕňa menšie zrubové bungalovy a zrubové chaty pre rekreáciu, tak aj klasické rodinné zrubové a zrubové domy vhodné na trvalé bývanie alebo komerčnému využitiu.

České bazény - DŠB Pool

bazény,fóliové,plastové,septiky,žumpy,vodošachty – Firma DŠB Pool vyrábí veškeré plastové nádoby a nádrže. V sortimentu najdete pak především veškeré špičkové cenově dosažitelné zahradní bazény (plastové i fóliové - DLW) včetně kompletního příslušenství, zastřešení, lemů a dlažby. Vedle bazénů však firma vyrábí nejrůznější druhy žump, septiků, jímek, vodoměrných šachet a dalších plastových nádob.

Načítání trvalo 0.0862 sekund.