+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

bazény Plzeň

Klíčová slova: bazény plzeň,výroba bazénů Plzeň,zastřešení

E-mail: bwkatalog@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?nora 2012

Popis: Zabýváme se výrobou, montáží a servisem bazénů včetně prodeje a montáže bazénového příslušenství. Součástí této činnosti je také výroba a montáž bazénového zastřešení. Dále vyrábíme jímky, septiky, domovní čistírny odpadních vod, nádrže na dešťovou vodu, vodoměrné šachty, kanalizační šachty, přečerpávací šachty, šachty na vrtané studny, víka na studny a další plastové výrobky na zákazku.

Web: www.dhplast.cz

Další související informace

Bazény A&.M Borovnička

bazény bazén bazény Borovnička plastové bazény – Přední výrobce plastových bazénů zajistí dovoz, montáž příslušenství včetně zastřešení bazénu, stavbu bazénu na klíč. Poradíme s údržbou bazénu a chemickým ošetřením vody. Záruční i pozáruční servis. Prodej i na splátky. Doprava po KHK zdarma.

Eshop-trampolíny, bazény

Eshop-trampolíny, bazény – Prodáváme trampolíny, bazény a jejich příslušenství, nafukovací čluny, motorky dirtbike, party stany, zahradní houpačky, nafukovací postele a další výrobky pro Váš dům, zahradu a volný čas. Jistě si zde vyberete a oceníte širokou nabídku našeho zboží. Vše máme zaručeně skladem. Doprava po celé ČR.

Bestseller.cz - tv shop

bestseller, teleshopping, shop, tv, bazény – Bestseller.cz je kvalitní TV SHOP nabízející kvalitní produkty. Moderní teleshoping v našem podání nabízí kvalitní výrobky které ulehčí práci v domácnosti. Náš TV SHOP nabízí bazény, domácí potřeby, zahradní techniku a mnoho dalšího. Nakupujte výhodně na našem Tv shopu.

Načítání trvalo 0.0969 sekund.