+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BeF Home

Klíčová slova: krby, krbová kamna, krbové vložky

E-mail: info@befhome.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2008

Popis: Historie litinových kamen sahá hluboko do 19. stol. Od té doby prošla vývojem, na jehož konci jsou dnes krby a krbová kamna v široké nabídce designů, výkonů a technických parametrů. Naše krby, krbové vložky, krbová kamna, litinové grily a zahradní krby mají díky tradičnímu zpracování a nejmodernější výrobní technologii vysokou kvalitu, na které stavíme seriozní přístup k zákazníkovi.

Web: www.bef.cz

Další související informace

Šimeček - Krby a kachlová

krb,krby,kamna,kachlová kamna,krbová kamna,kachle, – Krbová kamna, krby, kachlová kamna - stavba na míru. Vlastní výroba kachloví. Prodej výrobků firem Jotul, Hergom, Spartherm, Hark.Prodej tepelné techniky pro bydlení, Prodej krbů a krbových kamen, Stavba krbů, On-line prodej kamen a krbů, Kamnářství

CARBE s.r.o.

dřevoobráběcí stroje – Prodej, výkup a servis dřevoobráběcích strojů, nástrojů, technologií a příslušenství. Nabízíme nové, zánovní a použité repasované profesionální dřevoobráběcí stroje pro dřevařský a nábytkářský průmysl, stolaře a truhláře. Vše se zárukou, servisem, poradenstvím a rodinným přístupem.

ZOD DELTA Štípa,Agrodelta

hydraulický zvedák,opravy Desta,mléko – Nabízíme hydraulický zvedák, tlumiče – výroba, prodej. Opravy vozíků Desta, nákladní doprava, manipulační technika, pneuservis. Závodní kuchyně, obědy. Prodej mléka, mléčný automat. Rostlinná výroba.

Načítání trvalo 0.1365 sekund.