+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BEG SLOVAKIA, s.r.o. Skladová a archívna technika.

Klíčová slova: regále, regály, policové regály, paletové regále,

E-mail: info@beg-slovakia.sk

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2012

Popis: Regály paletové, policové, konzolové, obchodné, nerezové, blokové, gravitačné. Plastové boxy, kovové a plastové palety, rebríky, šatníky, šatníkové skrine. Montážne, demontážne práce, revízie regálov.

Web: www.beg-regaly.sk

Další související informace

Kardex - sklady, regály a

sklady, regály, kartotéka, archivace – Jsme specialisti na skladovací systémy. Distribuce, manipulace ve skladu, automatizace a dynamické skladovací systémy jsou naší hlavní specializací. Zvládáme také skladovací páternosterové systémy a horizontální oběhový systém.

LogisVolt, s.r.o.

regály, logistika, solární energie – Nabízíme a využíváme své mnohaleté zkušenosti a znalosti v oblasti logistiky, regálů, válečkových drah a dopravníků, žebříků, ramp ke spokojenosti velkých i menších investorů. Prodej, montáže, přestavby, dodávky nových i použitých regálů a válečkových drah. Žebříky, rampy, můstky, rudlíky - prodej i montáže (rampy a můstky). Revize, audity regálů a žebříků všech druhů.

Kancelářský nábytek

kancelářský nábytek, regály, kancelářské židle – Kancelářský a kovový nábytek firmy JP Kontakt. Prodáváme kancelářské židle a křesla, sedací soupravy, policové regály a trezory. Dílenský nábytek, židle, stoly, šatní skříně, regály aj.Naše firma zajišťuje kompletní vybavení kanceláří včetně vizualizací interiéru po celé České republice. Dodávaná kancelářské židle a křesla, stoly, regály a další komponenty vybavení splňují nejnáročnější kritéria kvality včetně zdravotních požadavků na ergonomický nábytek, ergonomická křesla a židle.

Načítání trvalo 3.2115 sekund.