+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BERY Dřevovýroba s.r.o.

Klíčová slova: palety paleta dřevěné obaly EUR IPPC ISPM 15 dřevo

E-mail: info@berydrevovyroba.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ledna 2010

Popis: Zabýváme se výrobou a prodejem dřevěných palet a obalů.Palety dle přání zákazníka.Atypické, standartní, cihlářské, EUR...Rúzné dřevěné polotovary, podlážky atd.Možnost ošetření materiálu formou IPPC.Dlouholeté zkušenosti.Možnost skladových zásob dle domluvy.

Web: www.berydrevovyroba.cz

Další související informace

HERUS, s.r.o.

palety, dřevěné palety, plastové palety – Zabýváme se výrobou dřevěných palet typizovaných rozměrů i atypů, paletových vík a dalších výrobků ze dřeva. Naše nabídka je rozšířená o plastové palety. Vlastníme všechny potřebné licence a oprávnění - licenci na výrobu nových palet, licenci na opravy palet, prohlášení o shodě ke všem výrobkům.

PRODEJ palivového DŘEVA

palivové dřevo, dřevo do krbu, dřevěné brikety – Kvalitní štípané palivové dřevo do krbu, dřevěné brikety a pelety. Výroba, doprava a prodej palivového dřeva do krbu, dřevěných briket a pelet. Největší výrobce a prodejce palivového dřeva do krbu, dřevěných briket a pelet.

PaletyOnline

paleta, palety, eur paleta, eur palety, obaly – Zajistíme pro Vás komplexní online řešení paletového hospodářství. Výkup palet, prodej palet, výroba téměř všech druhů dřevěných přepravních palet. Palivové dřevo, autodoprava, prodejci zdvižných vozíků apod.

Načítání trvalo 1.0598 sekund.