+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BERY Dřevovýroba s.r.o.

Klíčová slova: palety paleta dřevěné obaly EUR IPPC ISPM 15 dřevo

E-mail: info@berydrevovyroba.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ledna 2010

Popis: Zabýváme se výrobou a prodejem dřevěných palet a obalů.Palety dle přání zákazníka.Atypické, standartní, cihlářské, EUR...Rúzné dřevěné polotovary, podlážky atd.Možnost ošetření materiálu formou IPPC.Dlouholeté zkušenosti.Možnost skladových zásob dle domluvy.

Web: www.berydrevovyroba.cz

Další související informace

HERUS, s.r.o.

palety, dřevěné palety, plastové palety – Zabýváme se výrobou dřevěných palet typizovaných rozměrů i atypů, paletových vík a dalších výrobků ze dřeva. Naše nabídka je rozšířená o plastové palety. Vlastníme všechny potřebné licence a oprávnění - licenci na výrobu nových palet, licenci na opravy palet, prohlášení o shodě ke všem výrobkům.

PaletyOnline

paleta, palety, eur paleta, eur palety, obaly – Zajistíme pro Vás komplexní online řešení paletového hospodářství. Výkup palet, prodej palet, výroba téměř všech druhů dřevěných přepravních palet. Palivové dřevo, autodoprava, prodejci zdvižných vozíků apod.

Dřevěné podlahy Praha 10

Dřevěné podlahy Praha 10 – Dřevěné podlahy Praha 10: parketové podlahy, palubky, masivní podlahy, dřevěné podlahy, zátěžové a bytové koberce. Široký sortiment podlah nejen pro náročného zákazníka, dřevěné podlahy i masivní podlahy do rodinného domu, lamelové i plovoucí podlahy do bytu. Palubky, terasové podlahy, koberce do hotelu.

Načítání trvalo 0.0685 sekund.