+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BERY Dřevovýroba s.r.o.

Klíčová slova: palety paleta dřevěné obaly EUR IPPC ISPM 15 dřevo

E-mail: info@berydrevovyroba.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ledna 2010

Popis: Zabýváme se výrobou a prodejem dřevěných palet a obalů.Palety dle přání zákazníka.Atypické, standartní, cihlářské, EUR...Rúzné dřevěné polotovary, podlážky atd.Možnost ošetření materiálu formou IPPC.Dlouholeté zkušenosti.Možnost skladových zásob dle domluvy.

Web: www.berydrevovyroba.cz

Další související informace

Dvěděti.cz dřevěné hračky

Dřevěné hračky,dřevěné 3D puzzle,eshop,velkoobchod – Eshop DVĚDĚTI.CZ je zaměřen na dřevěné hračky a dřevěné 3D puzzle. Naše firma dováží a prodává nejen klasické dřevěné hračky pro holky, kluky nebo dřevěné hračky pro rozvoj motoriky nejmenších děti, ale také se specializuje na dřevěné 3d puzzle z překližky. Dále nabízíme domečky pro panenky, vláčkodráhy, vláčky, dětské hudební nástroje, vkládací puzzle, dřevěné kostky, tahací hračky, dřevěné hlavolamy a hry, dřevěné stavebnice, dřevěné skládačky, dřevěné auta, motorický labyrint, odráželo, hrady, garáže, farmy, dřevěné kostky, navlékací tyče, tabule, počítadlo, houpací kůň, dřevěné korálky, dřevěné dekorace, zatloukačky,dětské pracovní stoly, hračky značek: Pintoy, Woodcraft construction kit, Wooden toy, Hongji toys, Blue ribbon, Classic world. www.dvedeti.cz

PaletyOnline

paleta, palety, eur paleta, eur palety, obaly – Zajistíme pro Vás komplexní online řešení paletového hospodářství. Výkup palet, prodej palet, výroba téměř všech druhů dřevěných přepravních palet. Palivové dřevo, autodoprava, prodejci zdvižných vozíků apod.

Grily Campingaz

grily na drevené uhlie, grily RBS – Ponúkame Vám rôzne druhy grilov pre špeciálne kempingové vybavenie na výlety s rodinou. Naše grily sú pre pobyt na chate výbornou zábavou a doplnkom pre celú rodinu. V internetovom obchode nájdete grily campingaz, grily na uhlie, grily RBS, kontaktné grily, grilovanie na láve, prenosné grily a stolové grily.

Načítání trvalo 4.2478 sekund.