+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

bezkolejnicové zastřešení

Klíčová slova: bezkolejnicové zastřešení, 4Ada

E-mail: rzatloukal@bumerang.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2011

Popis: Bezkolejnicové zastřešení 4Ada vyráběné společností Bumerang-zastřešení bazénů s.r.o. využívá originální a chráněnou koncepci pro posuv modulů. Výsledkem tohoto konstrukčního řešení je velice snadný posuv a stabilita zastřešení při zachování subtilní konstrukce.

Web: www.bezkolejnicove-zastreseni.cz

Další související informace

Bresco - bazény a bazénov

bazény, plastové, foliové, zastřešení, Bresco – Firma vyrábí a dodává plastové bazény, foliové bazény, bazénové zastřešení pro zapuštěné bazény, dále jímky, septiky, žumpy a vodoměrné šachty. Pravidelné akce - akční ceny bazénů, akce na bazénové příslušenství a na bazénové chemie.

Květinářství Praha 3

květinářství Praha 3, květiny Praha 3, Praha 3 – Květinářství Praha 3: Květiny hrnkové i řezané, dárkové předměty, moderní i klasické úpravy květinových výrobků, svatební květiny, smuteční aranžmá a věnce. Květiny, svatební kytice a jiné objednané květinové vazby rozvezeme po celé Praze

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Načítání trvalo 0.0705 sekund.