+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bílé křemičité písky

Klíčová slova: Bílé křemičité písky, filtrační písek, barevný

E-mail: info@silimix.com

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2011

Popis: Bílé křemičité písky, vlastní a skládané zrnitostní křivky. Filtrační písek, slévárenský, sportovní, pro tryskání a výrobu stavební chemie. Barevný písek, barevné dekorační drtě, písky, kačírek. Zakázkové balení do privátních obalů, 25kg PE pytle, big-bag, volně ložené suché i mokré.

Web: www.silimix.com

Další související informace

Shop-vino víno pro Vás

víno, vinotéky, doutníky, monin,golf, bílé víno – Shop-vino.cz se specializuje na bílé a červené víno z exotických zemí - Austrálie, Chile, Nový Zéland. V nabídce máme i moravské víno. Kvalitní vinotéka je základem pro spravnou archivaci vína, proto nabízíme několik řad vinotéky pro všechny - BORDEX, ARTEVINO, CLIMADIFF. Sortiment doplňují ingredience na koktejly, hlavně kubánský rum, sirupy MONIN, FinestCall. Velmi oblíbenou pochoutkou je sušené maso Jerky. Milovníci doutníků zde najdou celou škálu doutníků HABANOS.

ILD cz, s.r.o. Kladno

průmyslové filtry, filtrační jednotky, odprašování – ILD cz sro Kladno se zabývá průmyslovou filtrací vzdušiny odprášení odsíření adsorpce HF a HCl hadicové filtry adsorbéry plynných škodlivin v licenci firmy Hellmich Projekce konstrukce výroba montáž servis

Velkovinotéka.cz

víno, bílá vína, bílé víno, prodej víno praha – Internetový obchod s vínem a tradicí 20 let. Rodinná firmy s osobním přístupem. 99% vín skladem a ihned k odběru. Moravská vína, česká vína a vína z celého světa. Levné poštovné a balné. Při objednávce nad 3 000 Kč doprava po ČR zdarma.

Načítání trvalo 0.0638 sekund.