+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bílé křemičité písky

Klíčová slova: Bílé křemičité písky, filtrační písek, barevný

E-mail: info@silimix.com

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2011

Popis: Bílé křemičité písky, vlastní a skládané zrnitostní křivky. Filtrační písek, slévárenský, sportovní, pro tryskání a výrobu stavební chemie. Barevný písek, barevné dekorační drtě, písky, kačírek. Zakázkové balení do privátních obalů, 25kg PE pytle, big-bag, volně ložené suché i mokré.

Web: www.silimix.com

Další související informace

Peaceegg

Frisbee, Ultimate, Sport, Písek, Peaceegg – Od kelímků k titulu halových vicemistrů. Tak by se dala stručně charakterizovat raketová kariéra píseckého týmu pod vedením Marka Máry Holického. Obdivuhodné úsilí vkládají hráči jak do trénování, tak do organizace kvalifikačního turnaje Spring Spirit.

Sklenkavina.cz

Víno, bílé víno, červené víno, dárková balení vín, – Víno on line Sklenka-vina.cz. Moderní internetová vinoteka s širokou nabídkou moravských i zahraničních vín. Bílá vína, červená vína, růžová vína, dárková balení, vinařské doplňky možnost výroby firemních etiket, dodávky pro gastro a catering.

Rulandské bílé - kvalitní

rulandské bílé, bílé víno, pinot blanc – Název Rulandské není původní název, jedná se o přejmenování Burgundské bílé na Rulandské bílé. Jedná se o francouzskou odrůdu Pinot blanc, která pocházející z Burgundska, Jen v Německu a Rakousku to je Weißer Burgunder a v Maďarsku Fehér burgundi. Původní český název je Roučí bílé.

Načítání trvalo 0.0803 sekund.