+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bílé křemičité písky

Klíčová slova: Bílé křemičité písky, filtrační písek, barevný

E-mail: info@silimix.com

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2011

Popis: Bílé křemičité písky, vlastní a skládané zrnitostní křivky. Filtrační písek, slévárenský, sportovní, pro tryskání a výrobu stavební chemie. Barevný písek, barevné dekorační drtě, písky, kačírek. Zakázkové balení do privátních obalů, 25kg PE pytle, big-bag, volně ložené suché i mokré.

Web: www.silimix.com

Další související informace

Vinařství Špillar

vinný, víno, vinařství, bílé víno, červené víno – Nabízíme kvalitní vína z vlastní produkce z řady tradičních i méně tradičních odrůd. Pořádáme akce, řízené degustace a rauty k různým příležitostem ve stylovém prostředí vinného sklepa. Možnost ubytování.

Hotel OTAVARENA

hotel, ubytování, penzion, písek, otavarena – OtavArena se nachází v klidném prostředí městského sportovního areálu. Je umístněn jen několik stovek metrů od centra města v klidové zóně s ideálními pěšími a cyklistickými trasami. Vhodný jak pro sportovní soustředění a semináře tak i pro rodinou rekreaci. Ubytování ve dvaceti dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, sat, telefonem a sociálním zařízením.V objektu se nachází restaurace.

zlato snubní prsteny

Zlato prsteny, snubní prsteny, bílé zlato, Oprava – Bílé zlato, snubní prsteny i oprava šperků vše v našich prodejnách, široká nabídka šperků v internetovém obchodě zlato-prsteny.cz, nabizime snubní prsteny, bílé zlato, Oprava šperků, prsteny, bílé prsteny zlato.

Načítání trvalo 0.0824 sekund.