+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Blechbearbeitung

Klíčová slova: cnc,strojirenstvi,prumysl,plechovani

E-mail: dokecik@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. dubna 2013

Popis: Plechu zpracování děrování, práškové lakování, na výrobu komponent.Společnost PROSTOR DESIGN s.r.o. je moderní strojírenská firma nabízí jak dieEntwicklung a reengineering kovových částí, stejně jako komplexní zhotovení plechu na CNC technologií, práškové lakování a montáž nástrojů, strojů a zařízení.

Web: www.blechbearbeitung-tschechien.de

Další související informace

Druhy sazeb - plyn

změna dodavatele, dodavatelé plynu, plyn, zemní pl – Elektřina není zadarmo. S tímto faktem se naprostá většina z nás již dávno smířila. Pravidelně tak otevíráme obálky s fakturami za tuto službu, abychom posléze zaslali peníze na účty dodavatelů.

kamenictví

kamenictví,kamenná kuchyňská deska,kamenické práce – zpracování umělého a přírodního kamene žula,mramor,pískovec,technistone,kamenné kuchyňské desky, kamenné obklady,kamenné parapety,kamenné dlažby,pečící grilovací kameny,hroby,zahradní architektura,restaurátorské práce,čištění a impragnace kamene

Zakázková výroba přípravků a nástrojů

strojírenství, strojírenská výroba, hydromotory, h – Firma PELIKÁN je soukromá firma nabízející veškerou nástrojařkou činnost již přes 20 let. Vyrábíme zakázkově přípravky a nástroje, sestavujeme stroje s mechanickým pohonem a také komponenty pro malé vodní elektrárny.

Načítání trvalo 0.0516 sekund.