+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BM plus, spol. s r. o.

Klíčová slova: papírové kapesníčky,kuchyňské role,zásobníky

E-mail: info@bmplus.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2010

Popis: Společnost BM plus byla založena 31. 1. 1994 a navázala na sdružení fyzických osob z května roku 1993. Od tohoto data firma obchoduje s papírem a papírenskými výrobky. Společnost, původně obchodní, si prošla svým vývojem a od roku 2001 začíná s výrobní činností. K původnímu řezání balicích a tiskových papírů se přidává výroba malospotřebitelského toal. papíru, později průmyslového a průmyslových rolí. Od druhé poloviny roku 2005 společnost zahájila výrobu skládaných ručníků typu V (Z-Z). Cílem firmy je rozvoj výroby vlastních produktů pod obchodní značkou Primasoft a Primasoft exclusive. Důraz je kladen především na kvalitu a díky ní máme své zákazníky nejen v ČR a na Slovensku, ale také v řadě dalších zemích EU.

Web: www.bmplus.cz

Další související informace

Blog zabývající se papír

papírové tašky – Svět je zaplaven plasty a lidé pomalu začínají přecházet na ekologičtější styl života. Plastové tašky které byli součásti našeho životního stylu se pomalu obměnňují za papírové tašky. Vítejte na blogu, zabývající se papírovýmí taškami.

Tapety a dekorace

tapety retro vliesové vinylové papírové samolepící – Prodej bytových tapet, vliesových, vinylových a papírových, bordur, nástěnných dekorací, fototapet a plakátů. Prodej bytových tapet, vliesových, vinylových a papírových, bordur, nástěnných dekorací, fototapet a plakátů.

Načítání trvalo 0.0590 sekund.