+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BM plus, spol. s r. o.

Klíčová slova: papírové kapesníčky,kuchyňské role,zásobníky

E-mail: info@bmplus.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2010

Popis: Společnost BM plus byla založena 31. 1. 1994 a navázala na sdružení fyzických osob z května roku 1993. Od tohoto data firma obchoduje s papírem a papírenskými výrobky. Společnost, původně obchodní, si prošla svým vývojem a od roku 2001 začíná s výrobní činností. K původnímu řezání balicích a tiskových papírů se přidává výroba malospotřebitelského toal. papíru, později průmyslového a průmyslových rolí. Od druhé poloviny roku 2005 společnost zahájila výrobu skládaných ručníků typu V (Z-Z). Cílem firmy je rozvoj výroby vlastních produktů pod obchodní značkou Primasoft a Primasoft exclusive. Důraz je kladen především na kvalitu a díky ní máme své zákazníky nejen v ČR a na Slovensku, ale také v řadě dalších zemích EU.

Web: www.bmplus.cz

Další související informace

Tapety a dekorace

tapety retro vliesové vinylové papírové samolepící – Prodej bytových tapet, vliesových, vinylových a papírových, bordur, nástěnných dekorací, fototapet a plakátů. Prodej bytových tapet, vliesových, vinylových a papírových, bordur, nástěnných dekorací, fototapet a plakátů.

Lukášovy fotky papírových

Vystřihovánky, Lukáš, papírové modely, lepení – Na tomto webu naleznete sbírku mnoha fotografií papírových modelů, které ve svém volném čase lepí Lukáš Kozák. Lukáš se již mnoho let zabívá lepením papírových modelů. Zde můžete najít nafotografované jednotlivé kroky sestavování papírových vystřihovánek.

Kartonové obaly

obaly,krabice, kartonové krabice, papírové krabice – Většina zboží je v současné době k dispozici prakticky každému člověku, nicméně skutečnost je taková, že většinou toto zboží neputuje z velkoobchodu do maloobchodu, ale často jde nejrůznějšími oklikami až k samotnému koncovému zákazníkovi.

Načítání trvalo 0.0560 sekund.