+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BM plus, spol. s r. o.

Klíčová slova: papírové kapesníčky,kuchyňské role,zásobníky

E-mail: info@bmplus.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2010

Popis: Společnost BM plus byla založena 31. 1. 1994 a navázala na sdružení fyzických osob z května roku 1993. Od tohoto data firma obchoduje s papírem a papírenskými výrobky. Společnost, původně obchodní, si prošla svým vývojem a od roku 2001 začíná s výrobní činností. K původnímu řezání balicích a tiskových papírů se přidává výroba malospotřebitelského toal. papíru, později průmyslového a průmyslových rolí. Od druhé poloviny roku 2005 společnost zahájila výrobu skládaných ručníků typu V (Z-Z). Cílem firmy je rozvoj výroby vlastních produktů pod obchodní značkou Primasoft a Primasoft exclusive. Důraz je kladen především na kvalitu a díky ní máme své zákazníky nejen v ČR a na Slovensku, ale také v řadě dalších zemích EU.

Web: www.bmplus.cz

Další související informace

Království tapet

Tapety, tapety na zeď, papírové tapety – Eshop s papírovými, vynilovými, bluesovými a dalšími tapetami.. Designové tapety, tapety do koupelen či kuchyní, dřevovláknité přetíratelné tapety, mokré tapety isolux, aranžérské tapety, speciální tapety, bordury, lepidla. Všechny tapety skladem, jsme jediní výrobci tapet v ČR a pro řadu dalších máme výhradní zastoupení.

Tašky s reklamním potiske

tašky, igelitové tašky, textilní tašky, papírové – Specializovaný internetový obchod taškami. Na tomto webu si můžete online spočítat cenu potisku na jakoukoliv tašku. Naleznete zde igelitové a textilní tašky, cestovní tašky, ledvinky, batohy apod. Množstevní slevy. Rozesíláme po celé ČR.

InternetovaDrogerie.cz

Toaletní papír JUMBO, papírové ručníky ZZ, odpado – InternetováDrogerie.cz je specializovaný eshop na čistící prostředky a veškeré pomocníky pro úklid. Náš sortiment je naprosto nezbytný k bezchybnému chodu všech restaurací, hotelů, nemocnic, servisů, úklidových firem, výrobních závodů a mnohé další.

Načítání trvalo 0.0721 sekund.