+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BM plus, spol. s r. o.

Klíčová slova: papírové kapesníčky,kuchyňské role,zásobníky

E-mail: info@bmplus.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2010

Popis: Společnost BM plus byla založena 31. 1. 1994 a navázala na sdružení fyzických osob z května roku 1993. Od tohoto data firma obchoduje s papírem a papírenskými výrobky. Společnost, původně obchodní, si prošla svým vývojem a od roku 2001 začíná s výrobní činností. K původnímu řezání balicích a tiskových papírů se přidává výroba malospotřebitelského toal. papíru, později průmyslového a průmyslových rolí. Od druhé poloviny roku 2005 společnost zahájila výrobu skládaných ručníků typu V (Z-Z). Cílem firmy je rozvoj výroby vlastních produktů pod obchodní značkou Primasoft a Primasoft exclusive. Důraz je kladen především na kvalitu a díky ní máme své zákazníky nejen v ČR a na Slovensku, ale také v řadě dalších zemích EU.

Web: www.bmplus.cz

Další související informace

Reklamní papírové kapesní

papírové kapesníky, reklamní kapesníky – Papírové kapesníky v reklamním balení - praktický dárek s možností vlastního designu. Zajímavá a originální grafika, kvalitní tisk a precizní zpracování obalu, dodává kapesníkům v krabičce vysokou hodnotu tohoto dárku. Dbáme na dodržení vysoké kvality i dlouhodobě zajímavé ceny pro naše zákazníky.

Kartonové obaly

obaly,krabice, kartonové krabice, papírové krabice – Většina zboží je v současné době k dispozici prakticky každému člověku, nicméně skutečnost je taková, že většinou toto zboží neputuje z velkoobchodu do maloobchodu, ale často jde nejrůznějšími oklikami až k samotnému koncovému zákazníkovi.

Betomat.cz

Papírové bednění, papírové sloupy, kruhové bednění – Betomat.cz - Spotřební materiál pro monolity :: Papírové bednění, papírové sloupy, kruhové bednění, spínací tyče, matice, distanční podložky, vylamovací výztuže, kotevní technika, překližka, ztracené bednění.

Načítání trvalo 0.0929 sekund.